90 nejkrásnějších svatebních šatů

90 nejkrásnějších svatebních šatů 30.4.2017 foto: Getty Images
V těchto šatech se budete chtít vdávat hned zítra.

Šaty jako princezna z pohádky nebo radši cool overal? Designéři svatebních šatů představili v Barceloně své nejnovější kolekce na jaro - léto 2018 a mají od všeho trošku.  Můžete se vdávat ve snových šatech i se stát hvězdou Instagramu v trendy kalhotách. Je to jen na vás, jak chcete ve svůj den D vypadat. Hlavní vzkaz zní - zapomeňte na módní diktát, hlavní je váš vlastní styl.

Nemá cenu se ve svatební den tvářit jako nevinná romantička, když o vás všichni vědí, že máte pěkně ostré lokty. Nikdy nenosíte sukně ani šaty? Žádný problém, klidně se vdejte v kalhotách nebo overalu. Stejně tak nemusíte řešit dilema, jestli vlečku nebo ukázat nohy. Klidně oboje. Tenká ramínka, korzet nebo raději dlouhé rukávy? Vyberte si styl, ve kterém se budete cítit nejlíp. 

Pokud byste se přece jen chtěla řídit trendy, pak vsaďte na krásně zdobená záda. Na těch si návrháři dali extra záležet.

Podívejte se do fotogalerie na to nejlepší z Barcelona Bridal Fashion Week.

Fotogalerie
90 fotografií

ELLE live: Přehlídka Gucci podzim - zima 2018/2019

ELLE live: Přehlídka Gucci podzim - zima 2018/2019 21.2.2018 foto: archiv značky Gucci
Sledujte s námi přehlídku Gucci jako z první řady. Letenku do Milána nepotřebujete! Show začíná už dnes, v 15:00. Buďte u toho s ELLE!

Lesklá budoucnost podle MM6 Maison Margiela

Lesklá budoucnost podle MM6 Maison Margiela 19.2.2018 foto: značky MM6 Maison Margiela
O tom, že MM6 Maison Margiela umí své prezentace dotáhnout do posledního detailu si šušká celá londýnská módní scéna každou sezónu a dychtivě očekává, co přijde tentokrát. A MM6 samozřejmě nezklamal....