Cindy, Claudia, Naomi & spol. na přehlídce Versace

Cindy, Claudia, Naomi & spol. na přehlídce Versace 22.9.2017 foto: Getty Images
Supermodelky jsou zpátky!

Donatella Versace vzdala kolekcí na jaro - léto 2018 hold svému bratrovi Giannimu, od jehož smrti uplynulo 20 let. Oslavila jeho odkaz se vším všudy. Na minimalistické přehlídkové molo poslala modelky v ikonických vzorech, které módní dům Versace proslavily na začátku 90. let. Zlato, hlavy medúzy, motýlci, římské motivy, lesklé legíny, pop art s Marilyn Monroe od Andyho Warhola, vysoký pas, krátké sukně, vzorované košile, kožené bundičky plné zlata a hlavně show, jakou uměl udělat jen Gianni. 

Aby efekt byl naprosto dokonalý, Donatella pozvala originální supermodelky - Cindy Crawford, Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Helena Christensen a Carla Bruni se na krátký moment vrátily na přehlídkové molo, aby stejně jako v roce 1991 na píseň Freedom od George Michaela uzavřely celou show. Nezapomenutelný moment, který kdysi stvořil kult supermodelek, zafungoval i tentokrát. Bravo, Donatello! 

Chanel jaro - léto 2018

Chanel jaro - léto 2018 4.10.2017 foto: Olivier Saillant/Chanel
Karl Lagerfeld a jeho jarní vize.

ELLE live: Přehlídka Louis Vuitton jaro - léto 2018

Na úterní podvečer si nechte volno a přidejte se k ELLE při sledování nové kolekce módního domu Louis Vuitton, kterou navrhl Nicolas Ghesquière pro sezónu jaro - léto 2018.