5 důvodů, proč potřebujeme červené plavky

5 důvodů, proč potřebujeme červené plavky 31.7.2017 foto: Instagram
Hit letošního léta.

Jestli máte Instagram nebo Twitter nebo profil na jakékoliv jiné sociální síti, neunikly vám. Červené plavky. Konkrétně ty od značky Sunny Co. Clothing, které během 24 hodin zaplavily celý Internet ještě než začalo letošní léto.

Kalifornská značka vyhlásila soutěž a vyzvala své fanoušky, aby nasdíleli modelku v červených plavkách "Pamela" pokud chtějí získat voucher na plavky zdarma. Od toho momentu během chvilky fotka modelky v plavkách s odhalenými zády zahltila celý online svět, originální příspěvek nasbíral přes 345,000 srdíček a firmu úspěch kampaně tak zarazil, že soutěž musela raději velmi rychle ukončit.

Virální vlna se však dostala všude a stal se z toho jeden z největších trendů letošního léta. Červené plavky. Nezáleží na tom, jestli v celku nebo bikini, pokud jste si ještě žádné nepořídila je právě teď nejvyšší čas. Nosí je obě sestry Hadid, Rihanna, Sharon Stone i Britney. Zkrátka úplně všechny.

Přidáte se? Měla byste. Tady je proč:

1. Budete nepřehlédnutelná. A to se hodí nejen pokud na pláži hledáte letní lásku, ale i pokud potřebujete, aby si vás rychle někdo všiml, protože se zrovna topíte v moři. (Co na tom, že jen naoko.)

2. Lichotí blondýnkám i brunetkám. Podtrhnou vše, co mají.

3. S opálením jsou ještě více sexy. Podívejte se do naší galerie a přesvědčte se.

4. Pamela efekt zaručen. I pokud jste na dovolenou odjížděla s depresí, že se vám nepodařilo zhubnout vytoužená 4kg, nedokázala jste vypnout stehna nebo jste se nestihla nechat ostříhat tak, jak jste chtěla, v červených plavkách na vše zapomenete, protože si budete automaticky připadat jako Pamela Anderson v běhu na pláži.

5. Červená je energy booster. A to se po všech těch letních protančených party také dost hodí.


 

Fotogalerie
23 fotografií

4 cool způsoby jak nosit (maxi) šálu

Naučte se to od street style hvězd.

Co vám nesmí chybět v šatníku v roce 2018

Co vám nesmí chybět v šatníku v roce 2018 17.12.2017 foto: Getty Images
Štěstí přeje připraveným.