Buďte na podzim cool. V khaki barvě

Buďte na podzim cool. V khaki barvě 18.9.2017
Černá je elegantní klasika, ale oblékat se do ní od hlavy k patě celý podzim i zimu není třeba. Je tu totiž její "cool kolegyně", která se také se hodí ke všemu - khaki.

Barvy podzimu jsou super po celý rok. Jedna z nich nás, i díky nadčasovému military trendu, ovšem baví nejvíc - khaki. Ve správné kombinaci totiž umí vypadat pokaždé jinak!

Co zvolit? Pravidlo neexistuje. Khaki vypadá úžasně na všem. Třeba na rozevlátých kabátech a vestách, které s velkým páskem můžete nosit i jako šaty (na podzim třeba přes rolák).  Skvělá je i na kardiganech i všech ostatních pletených věcech a trochu pánského stylu zase dodá jakémukoliv jinak 100% dámskému overalu. Pokud chcete okouzlit a být super trendy zároveň, zkuste to tento podzim s military bundou nebo sametovým bomberem. Must-have! A nebojte, skvělé khaki věci najdete i v kolekcích high street značek. Vybrali jsme 9 svršků, se kterými vedle nešlápnete.  

Jak ji kombinovat? Khaki navrstvená odshora dolů vypadá úžasně. Skvěle si rozumí taky s ostatními odstíny zelené či jinými barvami, například pastelovými či světlou béžovou. Bát se nemusíte ani černé, se kterou khaki tvoří elegantní dvojici a současně ji příjemně zjemní. Nejvíc si ji oblíbily fashionistky jako Olivia Palermo, Mira Duma a Christine Centenera. Na to, jak khaki zkombinovaly ony i spousta dalších stylových žen, se podívejte do galerie a nechte se inspirovat!

Fotogalerie
28 fotografií

Pět Instagramů, které sledují fashion insideři

Milujete fashion, časopisy a Sex ve městě? Tyhle Instagramy byste měli sledovat.

Jak nosit baret a nevypadat jako klišé

Jak nosit baret a nevypadat jako klišé 29.11.2017 foto: Getty Images
Jak v něm být více "fashion" a méně "čerstvá absolventka filozofické fakulty".