Street style trend: Síťovina

Street style trend: Síťovina 7.12.2016
Síťovina je zpátky! A ve velkém. Potvrzují to všechny street style hvězdy, které ji nosí na večer k šatům, k sukni i jen tak pod džínami a k teniskám. Troufnete si na ni také?

Jestli jste si někdy řekla, že na síťované punčochy jste příliš dospělá nebo jsou na vás moc odvážné a nedostatečně elegantní, dovolte nám přesvědčit vás o opaku. Po lakované kůži a latexu je tu totiž další trend, který je mega sexy, ale najde se v něm úplně každý. Síťovina je letos street style trend číslo 1. A nejenom na punčochách. Objevuje se i na oblečení a doplňcích a street style fotky dokazují, že zaručeně ozvláštní a dodá pořádný kus sex-appealu každému vašemu zimnímu outfitu. Letos ji při svých nákupech opravdu nevynechávejte!

Na mole se síťovina v různých podobách objevila už minulý podzim, kdy ji do své kolekce zařadil třeba elegantní Chanel nebo cool Saint Laurent a Proenza Schouler. Na jaře už to byl i Balmain, Margiela či Simone Rocha. A od té chvíle ji na sobě měla snad každá známá tvář street stylu. Carine Roitfeld i Alexa Chung.

fishnet 0a83c

Jak ji nosit? Buď do ní jděte zcela naplno a nechte pod síťovaným tričkem vykukovat spodní prádlo nebo si vezměte minisukni a punčochy s pořádně velkými oky. Pokud jste spíše minimalistka, vsaďte na nenápadný detail a nechte ji jen tak decentně vykukovat zpod svetru. Anebo si k teniskám či easy polobotkám vezměte síťované ponožky.

Sama uvidíte, jak vás tahle textura začne bavit. Je tak trochu návyková.

ELLE Trend: Kostkovaná

ELLE Trend: Kostkovaná 16.10.2017 foto: Getty Images
Vzor, který ve vaší skříni letos na podzim nesmí chybět.

Podzimní trendy, které nosí všechny cool holky

Podzimní trendy, které nosí všechny cool holky 25.9.2017 foto: Getty Images
Inspirace, až ráno zase nebudete vědět, co na sebe.