ELLE trend: Latex a lakovaná kůže

ELLE trend: Latex a lakovaná kůže 29.11.2016
Znáte nejvíc sexy trend podzimu? Seznamte se. Nosí se lakovaná kůže i lesklý latex. Víme o 5 způsobech, jak ho nosit jako pravá street-style hvězda.

Letošní podzim si přichystal něco extra hot. Trend je co nejlesklejší latex nebo lakovaná kůže. Nosí se na kabátech, sukních i na kotníčkových botách. Umí upoutat pozornost i být nenápadný. Hodí se vám i do deštivých dnů. A zamilovaly si ho všechny street style hvězdy i módní redaktorky. Jak tento trend nosí?

1020 4 ca384

  • Důležité je udržet rovnováhu. Ke kousku z výrazného materiálu přidejte co nejjednodušší zbytek. Latex si skvěle rozumí s obyčejnými tričky, kašmírovými svetry či mikinami. Pokud navíc sáhnete po té s kapucou ze skříně vašeho přítele, máte bod navíc. Inspirujte se třeba u Chiary Ferragni nebo Tiffany Hsu.
  • Latex je sólista. Dodržujte pravidlo jednoho lesklého kousku v outfitu. Povinně.
  • Když denim, tak světlý. Široký. A roztrhaný. Zkrátka co nejvíc grunge, aby latex a lakovanou kůži dostatečně "shodil". 
  • Když si nejste jistá, držte se jednoho tónu. Většina street-style hvězd vsadila na lesklou černou, ale inspirovat se  můžete i herečkou Kiernan Shipkou, která se nebála a zvolila tón v tónu s vínovou a červenou.
  • V elegantním střihu vynikne ještě o něco víc. Ne náhodou Carine Roitfeld či Emmanuelle Alt sáhly právě po klasickém baloňáku.

 pvc

Jak na to v praxi? Inspirujte se v naší street-style galerii.

 

Fotogalerie
23 fotografií

ELLE Trend: Kostkovaná

ELLE Trend: Kostkovaná 16.10.2017 foto: Getty Images
Vzor, který ve vaší skříni letos na podzim nesmí chybět.

Podzimní trendy, které nosí všechny cool holky

Podzimní trendy, které nosí všechny cool holky 25.9.2017 foto: Getty Images
Inspirace, až ráno zase nebudete vědět, co na sebe.