20 sexy overalů, které si oblékněte toto léto

20 sexy overalů, které si oblékněte toto léto 11.6.2017
Víme o pěti zásadních důvodech, proč právě toto léto musíte alespoň jeden overal mít.

Je jedna věc, která by vám kromě plavek, dobrého opalovacího krému a cool slunečních brýlí rozhodně v kufru neměla chybět, ať už letos na dovolenou míříte kamkoliv. Sexy overal. Přijde vám, že one-piece outfit musí být nuda? Tak na to rychle zapomeňte.

Overal je chic kousek, který vám perfektně sedne a budete v něm ready na všechno. A hlavně: ready do deseti minut. Podívejte se na dalších 5 důvodů, proč alespoň jeden musíte mít:

1) Vždy působí stylově a přitom neskutečně ležérně. Není divu, že ho tolik milují i Francouzky.

2) Uvolněně si budete i přidat – overal je jedna z nejpohodlnějších věcí, ve které vás nic nezaskočí. Ani spontánní drink na břehu řeky, ani nečekaná jízda na skútru či cokoliv jiného, co by v "malých černých" mohl být problém. Vzpomínáte si třeba na Solange, která ve svém svatebním overalu nasedla na kolo? 

3) Umí omladit. Obzvlášť, když zvolíte denimové lacláče nebo overal s volánky. Roztomilost na 100%.

4) Hodí se k němu jakékoliv doplňky, ale vystačí si i sám. Elegantní overal, který vám padne, je sexy & ultra chic sám o sobě, ale klidně ho můžete naprosto změnit výraznými šperky, velkým kloboukem nebo na večer třpytivým psaníčkem.

5) Sluší každému. Záleží samozřejmě na střihu, ale overal má magickou schopnost lichotit všem. Pokud vám například standardně oversized kousky moc nesluší, nebojte se vyzkoušet volnější overal s dlouhými širokými nohavicemi. Uvidíte, že v něm budete vypadat božsky!

Pokud vás nepřesvědčily ty, náš výběr 20 TOP kousků, které jsou právě k dostání v online obchodech, určitě. Další kousky najdete i v našem ELLE shopu. Jaký si vyberete vy?

 

Miss Selfridge, 1 559 korun


10 věcí v šatníku, kterých byste se měli okamžitě zbavit

Máme je tam všichni a všichni je taky nepotřebujeme.

20 párů bot, ve kterých (klidně) protančíte celou noc

20 párů bot, ve kterých (klidně) protančíte celou noc 29.12.2017 foto: Getty Images
I boty bez 12cm umí být proklatě sexy.