Červená je nová černá. Trendy kousky za méně než 1000 korun

Červená je nová černá. Trendy kousky za méně než 1000 korun 9.11.2017 foto: Getty Images
Užijte si tuto sezonu s tou nejvíc sexy barvou.

Ty nejlepší kousky této sezony jsou všechny v jedné barvě. Červená ovládla přehlídková mola, titulní stránky časopisů a jasně vede žebříček popularity street stylových trendů. Důvod je jasný, když chcete být vidět, když si chcete zvednout náladu i v počasí, které velkou radost zrovna nedělá, když jste zamilovaná nebo se chcete zamilovat, červená funguje ze všechno nejlíp. 

Nosí se lesklá kůže, heboučký samet, měkoučká vlna, matný manšestr a samozřejmě spousta organické bavlny a hedvábí. Čím zářivější odstín rudé, tím líp. Od hlavy k patě, v kombinaci s černou, tmavě modrou, béžovou, šedou, hnědou a bílou nebo jen v podobě jednoho výrazného doplňku na jinak minimalistickém outfitu. 

Kam jít právě teď nakupovat červené sukně, kalhoty, svetry, bundy, boty a doplňky? Vybrali jsme pro vás 18 rudých trendy kousků, které vás nebudou stát víc než 999 korun. Projděte si naši dnešní galerii a hurá do obchodu.

Fotogalerie
19 fotografií

Valentýnské fashion dárky, do kterých se zamilujete

Valentýnské fashion dárky, do kterých se zamilujete 5.2.2018 foto: Getty Images
Láska. Love. L'Amour. Amore. Liebe. Amor. Řekněte to zamilovanými módními doplňky.

Must-have: Pruhované triko a jak ho nosit na 50 způsobů

Must-have: Pruhované triko a jak ho nosit na 50 způsobů 5.2.2018 foto: Getty Images
Top, který se hodí opravdu ke všemu a dosvědčují to nejen stylové Francouzky. Podívejte se na 50 cool looků, jak ho nosit tuto zimu.