Chanel pro všechny? V Londýně!

Přední návrhář Chanelu Karl Lagerfeld v Londýně předvedl výstavu toho nejkrásnějšího a nejstylovějšího, co ho kdy spojovalo se slavnou Coco Chanel.

12. října Karl Lagerfeld otevřel výstavu „Mademoiselle Privé“ v nádherných prostorech londýnské Saatchi Gallery. Tři patra pokladů zachycují cestu napříč historií módního domu Chanel a zároveň vystihují složitou osobnost a tvůrčí duši Coco a vlastně i samotného autora výstavy. Exibice zahrunuje mimo jiné i kolekci šperků „Bijoux de Diamonts“, kterou Gabrielle Chanel vytvořila v roce 1932, nebo fotografie hereček, modelek a přátel Karla Lagerfelda, které módní návrhář fotil přímo v bytě Coco Chanel.

10 MADEMOISELLE PRIVE EXHIBITION SAATCHI GALLERY LONDON PICTURES BY OLIVIER SAILLANT HD 0a9e5

06 MADEMOISELLE PRIVE EXHIBITION SAATCHI GALLERY LONDON PICTURES BY OLIVIER SAILLANT LD 969f4

Slavnostní otevření si nenechalo ujít mnoho celebrit, a tak jsme Chanel mohli spatřit nejen na vystavovaných figurínách, ale například i na Juliane Moore, Vanesse Paradis nebo Lili-Rose Depp. Na ty nejkrásnější se podívejte do naší galerie a pokud vás bude zajímat víc, určitě spoustu fotek naleznete i na Instagramu pod hashtagem #mademoiselleprive.

Fotogalerie
8 fotografií

 

Diane von Furstenberg jmenovala nového návrháře

Diane von Furstenberg jmenovala nového návrháře 4.1.2018 foto: Getty Images
Americká ikona dostala nového kreativního ředitele.

Hot news: Phoebe Philo opouští Céline

Hot news: Phoebe Philo opouští Céline 22.12.2017 foto: Getty Images
Konec jedné éry.