Cannes 2017: Cool holky a jejich super sexy šaty

Cannes 2017: Cool holky a jejich super sexy šaty 19.5.2017 foto: Getty Images
Druhý den filmového festivalu v Cannes byl ve znamení hodně sexy šatů, černé a bílé.

Do Cannes přijíždějí další zástupy celebrit a nová armáda módních designérů a stylistů. Na červeném koberci jednoznačně vládne bílá a černá (nebo temně modrá), velké sukně, vysoké rozparky a výstřihy často až do pasu. K Umě Thurman, Susan Sarandon a Julianne Moore se připojila Michelle Williams a topmodelky Adriana Lima, Emily Ratajkowski, Lily Donaldson i Petra Němcová. Všechny do jedné vsadily právě na tuto barevnou kombinaci. Každá po svém. 

Stejně tak Rihanna, která přiletěla na jih Francie osobně představit svou kolekci šperků pro Chopard, a Cara Delevingne, která pro změnu zavítala na party Magnum. Je totiž tváří letošní limitované edice nanuků.

Modelka Winnie Harlow se rozhodla, že na sebe strhne veškerou pozornost a vybrala si saténovou róbu v zářivě modrém odstínu. Robin Wright si druhý den na červeném koberci oblékla pro změnu smaragdově zelené šaty na ramínka.

Komu to druhý den filmového festivalu slušelo nejvíc? Podívejte se do fotogalerie.

Fotogalerie
24 fotografií

Cannes 2017: Nové šaty, nové trendy, nové lásky

Cannes 2017: Nové šaty, nové trendy, nové lásky 29.5.2017 foto: Getty Images
Kdo je nejlepší herečka v Cannes a s kým (asi) teď chodí Leonardo DiCaprio?

50 top fashion momentů na amfAR. Od Karolíny Kurkové po Bellu Hadid

50 top fashion momentů na amfAR. Od Karolíny Kurkové po Bellu Hadid 26.5.2017 foto: Getty Images
Galavečer amfAR na francouzské Riviéře opět potvrdil svou pověst nejlépe oblečené a nejzářivější události roku. Za kolik se vydražil David Beckham, Leonardo Dicaprio a jaké šaty si vybrala Karolína Ku...