Co se děje v Pařížské po soumraku?

Co se děje v Pařížské po soumraku? 18.4.2017 foto: LBM
Naše oblíbená shopping zóna ožívá sexy osmdesátkami od Vaccarella i romantikou od Valentina.

Pro některé zavírací doba prostě neplatí. Jsou momenty, kdy se, stejně jako královské rodině v Londýně, otevírají obchody dlouho poté, co je opustili poslední zákazníci. A děje se to nejen v Londýně, Paříži nebo New Yorku, ale i v Praze.

Multibrandový butik Pařížská 17 tentokrát přilákal topmodelky a celebrity na nejnovější kolekce a taky zrcadlovou instalaci. To vše kvůli letním kreacím od Antonyho Vaccarella, kreativní ředitele Saint Laurent Paris, Demny Gvasalia, který navrhuje pro módní dům Balenciaga, Pierpaola Piccioliho a jeho první samostatné kolekci pod hlavičkou Valentino, Toma Forda a Riccarda Tisciho pro Givenchy.

Zejméno jeho jméno by vás mělo dost zajímat, protože současné modely, které najdete v Pařížské 17 jsou jeho předposlední kolekcí pro francouzskou značku. Takže neváhejte a jestli něco od Riccarda chcete, tohle je jedna z posledních šancí, jak si ulovit vysněný kousek do svého šatníku.

Kdo všechno si nenechal ujít speciální event a co si na sebe oblékla Daniela, Bára, Zuzana a spol.? Podívejte se do galerie.

Fotogalerie
10 fotografií

Sasha jede! Nová múza Dior tančí a maluje

Sasha jede! Nová múza Dior tančí a maluje 18.2.2018 foto: archiv Dior
Topmodelka Sasha Pivovarova září v kampani Dior

Poslechněte si Chanel. Exkluzivní playlisty z přehlídek i od Pharella

Poslechněte si Chanel. Exkluzivní playlisty z přehlídek i od Pharella 16.2.2018 foto: Getty Images
Chanel do každého telefonu. Udělejte si módní víkend.