Co se děje v Pařížské po soumraku?

Co se děje v Pařížské po soumraku? 18.4.2017 foto: LBM
Naše oblíbená shopping zóna ožívá sexy osmdesátkami od Vaccarella i romantikou od Valentina.

Pro některé zavírací doba prostě neplatí. Jsou momenty, kdy se, stejně jako královské rodině v Londýně, otevírají obchody dlouho poté, co je opustili poslední zákazníci. A děje se to nejen v Londýně, Paříži nebo New Yorku, ale i v Praze.

Multibrandový butik Pařížská 17 tentokrát přilákal topmodelky a celebrity na nejnovější kolekce a taky zrcadlovou instalaci. To vše kvůli letním kreacím od Antonyho Vaccarella, kreativní ředitele Saint Laurent Paris, Demny Gvasalia, který navrhuje pro módní dům Balenciaga, Pierpaola Piccioliho a jeho první samostatné kolekci pod hlavičkou Valentino, Toma Forda a Riccarda Tisciho pro Givenchy.

Zejméno jeho jméno by vás mělo dost zajímat, protože současné modely, které najdete v Pařížské 17 jsou jeho předposlední kolekcí pro francouzskou značku. Takže neváhejte a jestli něco od Riccarda chcete, tohle je jedna z posledních šancí, jak si ulovit vysněný kousek do svého šatníku.

Kdo všechno si nenechal ujít speciální event a co si na sebe oblékla Daniela, Bára, Zuzana a spol.? Podívejte se do galerie.

Fotogalerie
10 fotografií

Nejkrásnější podzimní kampaně

Nejkrásnější podzimní kampaně 28.7.2017 foto: Calvin Klein
Zamilovala si je celá redakce ELLE a zamilujete si je i vy.

Exkluzivně: Elle Fanning a Zoë Kravitz v nové kampani Tiffany & Co.

Nová kampaň Tiffany & Co. oslavuje osobitý styl.