David Gahan - nová tvář Dior Homme

David Gahan - nová tvář Dior Homme 14.6.2017
Zpěvák skupiny Depeche Mode, David Gahan se stal tváří pánské kampaně Dior na podzim a zimu 2017. A my v redakci si celé ráno zpíváme "Just Can't Get Enough".

Vše začalo výběrem songů k přehlídkám na podzim a zimu 2017. Kreativní tým v čele s uměleckým ředitelem Krisem Von Asschem se zaměřil na styl elektro rocku a speciálně na novoromantickou gotiku skupiny Depeche Mode. Výběr hlavní tváře kampaně pak padl na charismatického Davida Gahana. 

Video a fotky pro kampaň s názvem "Into The Night" natočil a nafotil ostřílený módní fotograf David Sims. Vedle Gahana v dokonale "rozpadlém" obleku Dior se mihne i mladý americký herec Lucas Hedges (známe ho z filmu Místo u moře, kde sekundoval Casey Affleckovi). A ve vedlejších rolích můžeme zahlédnout francouzského modela Dylana Roquese a nebo Belgičana Christopha T Kinta. 

 

Fotogalerie
4 fotografií

Minulý rok se v kampani Dior objevili hned dva zpěváci, a to rapper ASAP Rocky a novoromantik Boy George. 

Ostatně Kris Von Assche se nijak netají, že v nové vlně hledá inspiraci opakovaně a rád. Davida Gahana v aktuální kampani oblékl do černého obleku s červenými kanýry a černými rukavicemi. Za zpěvákem je nápis "HARDIOR". 

A jak svou poslední kampaň popisují v Dioru? "Je zaměřena na různé generace, na různé profese. Vykresluje evoluci stylu Dior Homme a nabourává jeho klasickou siluetu."

Kapela Depeche Mode se nedávno objevila v Praze a byl to jeden z nejlepších koncertů, které jsme v redakci za poslední dobu viděli.

Tak co, budete dnes prozpěvovat s námi?

 

I just can't seem to get enough
I just can't seem to get enough
And when it rains
You're shining down for me
And I just can't get enough
And I just can't get enough
Just like a rainbow
You know you set me free
And I just can't get enough
And I just can't get enough
 
 
A tady je video kampaně. 
 

Kaia Gerber navrhla vlastní kolekci. Pro Karla Lagerfelda!

Kaia Gerber navrhla vlastní kolekci. Pro Karla Lagerfelda! 16.1.2018 foto: Getty Images
Nejžádanější modelka současnosti se stane módní návrhářkou.

Proč musíte jet do Florencie? Kvůli Gucci Garden!

Proč musíte jet do Florencie? Kvůli Gucci Garden! 10.1.2018 foto: archiv Gucci
Restaurace nejlepšího šéfkuchaře na světě. Kino. Knihkupectví. Šaty. Kabelky. Bytové doplňky. Umění. Vítejte v nové dimenzi vesmíru Gucci.