Dvě pánské kampaně, které musíte vidět

Dvě pánské kampaně, které musíte vidět 18.6.2017
V té první hraje španělský režisér Pedro Almódovar a v té druhé irský herec Cillian Murphy. Zamilujete se také?

V Miláně právě probíhá pánský fashion week a dnes je navíc Den otců. I u nás v ELLE se tedy tento víkend vše točí kolem mužů. Bezhlavě jsme se zamilovali do dvou dalších pánských kampaní pro sezónu podzim–zima 2017: Prada a Stella McCartney. Která se více líbí vám?

Prada

Co mají společného španělský kultovní režisér a italský módní dům? Poslední kampaň pro Pradu. Módní dům navazuje na svou tradici kampaní se slavnými filmovými osobnostmi. V minulé kampani vsadila Prada na krasavce Judea Lawa a tuto sezónu je to charismatický Španěl Pedro Almódovar.

1212795 06a3c

V sérii fotografií a krátkém spotu Prada představuje novou kapitolu pánského oblečení, která se hodí na všech 365 dní v roce. Kampaň opět nafotil módní fotograf Willy Vanderperre. V krátkém fashion videu nazvaném Auteur si Almódovar zavzpomínal na svoje herecké zkušenosti z mládí, i když ve filmu spíše "hraje" sám sebe. V jeden moment máte dokonce pocit, že Pedro sám nemůže uvěřit, na jaké straně kamery se to vlastně ocitl. 

cq5dam.web.1280.1280 4ecd4

Módu evidentně miluje a to je vidět i v jeho filmech. Vzpomeňme si třeba na Ženy na pokraji nervového zhroucení, Vysoké podpatky, Volver nebo Rozkoš v oblacích. 

pedro almodovar prada fw17 03 b7028

A o co v krátkém videu jde? Pedro se pohybuje po uměleckém ateliéru a hledá inspiraci pro filmové příběhy. Na fotkách i ve filmu při tom vypadá velmi spokojeně a v barevném oblečení i v kabátech mu to sekne. Přesvědčte se sami, v kampani na podzim-zima 2017. 

 


Freja má novou kabelku

Freja má novou kabelku 26.7.2017 foto: Angelo Pennetta pro Longchamp
Dánská topmodelka Freja Beha Erichsen se vrací na scénu. S novou kabelkou, kterou budete chtít taky.

Příběh svatebních šatů Mirandy Kerr

Příběh svatebních šatů Mirandy Kerr 25.7.2017 foto: Patrick Demarchelier - August Vogue
Když se vdává topmodelka, je jisté, že její šaty budou výjimečné. V případě Mirandy Kerr to platí dvojnásob.