Dvě pánské kampaně, které musíte vidět

Dvě pánské kampaně, které musíte vidět 18.6.2017
V té první hraje španělský režisér Pedro Almódovar a v té druhé irský herec Cillian Murphy. Zamilujete se také?

V Miláně právě probíhá pánský fashion week a dnes je navíc Den otců. I u nás v ELLE se tedy tento víkend vše točí kolem mužů. Bezhlavě jsme se zamilovali do dvou dalších pánských kampaní pro sezónu podzim–zima 2017: Prada a Stella McCartney. Která se více líbí vám?

Prada

Co mají společného španělský kultovní režisér a italský módní dům? Poslední kampaň pro Pradu. Módní dům navazuje na svou tradici kampaní se slavnými filmovými osobnostmi. V minulé kampani vsadila Prada na krasavce Judea Lawa a tuto sezónu je to charismatický Španěl Pedro Almódovar.

1212795 06a3c

V sérii fotografií a krátkém spotu Prada představuje novou kapitolu pánského oblečení, která se hodí na všech 365 dní v roce. Kampaň opět nafotil módní fotograf Willy Vanderperre. V krátkém fashion videu nazvaném Auteur si Almódovar zavzpomínal na svoje herecké zkušenosti z mládí, i když ve filmu spíše "hraje" sám sebe. V jeden moment máte dokonce pocit, že Pedro sám nemůže uvěřit, na jaké straně kamery se to vlastně ocitl. 

cq5dam.web.1280.1280 4ecd4

Módu evidentně miluje a to je vidět i v jeho filmech. Vzpomeňme si třeba na Ženy na pokraji nervového zhroucení, Vysoké podpatky, Volver nebo Rozkoš v oblacích. 

pedro almodovar prada fw17 03 b7028

A o co v krátkém videu jde? Pedro se pohybuje po uměleckém ateliéru a hledá inspiraci pro filmové příběhy. Na fotkách i ve filmu při tom vypadá velmi spokojeně a v barevném oblečení i v kabátech mu to sekne. Přesvědčte se sami, v kampani na podzim-zima 2017. 

 


Sedm talentů, které jsme si zamilovali v Londýně

Sedm talentů, které jsme si zamilovali v Londýně 21.2.2018 foto: Getty Images (přehlídka Marta Jakubowski)
Londýnský fashion week má pro podzim a zimu 2018 téma Positive Fashion, iniciativu vytvořenou za účelem propagace a oslavy diverzity, udržitelnosti a otevřenosti. Cíl je jasný: využít módu jako platfo...

Sasha jede! Nová múza Dior tančí a maluje

Sasha jede! Nová múza Dior tančí a maluje 18.2.2018 foto: archiv Dior
Topmodelka Sasha Pivovarova září v kampani Dior