ELLE v Londýně: Šéfredaktorka na nečekané party

ELLE v Londýně: Šéfredaktorka na nečekané party 12.5.2017 foto: Getty Images
Z čeho je teď nejvíc nadšená šéfredaktorka ELLE?

"Byla to boží, punková party! Vždycky jsem si přála něco takového zažít," zavolala do redakce naše šéfredaktorka Andrea své dojmy z britské metropole, kam odletěla na party k uvedení nové kolekce šperků Tiffany City HardWear. "Zlatá koule rozbila dveře, následoval soukromý koncert TLC, všude lidi v cool kostýmech. A kde jinde než v Londýně se vám povede stát vedle kluka v kostýmu Catwoman nebo Mabel McVey, která si pod sako vzala už jen kalhotky?!"

Uvedení žhavé novinky bylo opravdu výrazně jiné, než co u Tiffany známe. Žádná decentní večeře u nádherně nazdobeného stolu, na kterém pracovaly desítky floristů. Tohle byla pořádná party v garáži. Přesně v duchu celého konceptu City HardWear.

Slavné americké klenotnictví radikálně mění svou image, výrazně omlazuje svojí vlastní DNA a tohle je jen začátek. To nejlepší vás čeká v momentě, kdy se poprvé sami potkáte tváří v tvář s novými šperky ze zlata a stříbra.

Kolekci Tiffany City HardWear už znáte ze stránek ELLE, kde jste ji mohli vidět v exkluzivní předpremiéře v květnovém čísle. Ano, přesně ta, jejíž tváří se stala Lady Gaga. Čisté linie inspirované newyorskou architekturou, energií v ulicích i nočním životem v těch nejlepších klubech. To je teď hlavní trend. Stačí jediný pohled a hned budete chtít nosit všechno - náramky, náušnice i prstýnky.

Žádná romantika, ale sexy přímočarost. Barvy? Na co?! Kovový lesk vypadá přeci mnohem víc cool. Tyto šperky rozhodně nepatří do trezoru a na speciální příležitosti, tohle jsou super doplňky na každý den. Bez ohledu na to, jestli zrovna na sobě máte khaki overal, černé sako a kožené kalhoty nebo vyšívanou tylovou sukni a bílé tričko.

Podívejte se, jak nosí novou kolekci celebrity a influeceři, kteří se party spolu s Andreou zúčastnili.

Fotogalerie
29 fotografií

Cannes 2017: Nové šaty, nové trendy, nové lásky

Cannes 2017: Nové šaty, nové trendy, nové lásky 29.5.2017 foto: Getty Images
Kdo je nejlepší herečka v Cannes a s kým (asi) teď chodí Leonardo DiCaprio?

50 top fashion momentů na amfAR. Od Karolíny Kurkové po Bellu Hadid

50 top fashion momentů na amfAR. Od Karolíny Kurkové po Bellu Hadid 26.5.2017 foto: Getty Images
Galavečer amfAR na francouzské Riviéře opět potvrdil svou pověst nejlépe oblečené a nejzářivější události roku. Za kolik se vydražil David Beckham, Leonardo Dicaprio a jaké šaty si vybrala Karolína Ku...