Freja má novou kabelku

Freja má novou kabelku 26.7.2017 foto: Angelo Pennetta pro Longchamp
Dánská topmodelka Freja Beha Erichsen se vrací na scénu. S novou kabelkou, kterou budete chtít taky.

Freju milujeme od její první kampaně, kterou nafotila s Davidem Simsem pro módní dům Balenciaga. Od té doby už sice uplynulo 11 let, ale Freja je pořád stejná. Stejně krásná. Ne-li krásnější. Její kariéra rozhodně nekončí, naopak. Na sezonu podzim - zima 2017/2018 se stala tváří několika kolekcí vč. Prady a Manga. 

V pařížských ulicích ji taky nafotil fotograf Angelo Pennetta, jak si vykračuje v růžovém kožíšku a vínové bundičce a s jedním zásadním doplňkem. Kabelkou. Zbrusu novou. Zářivě červenou. Freja je jedna z těch šťastných, kdo nosí nový model Longchamp Madeleine. A to ještě před oficiálním uvedením na trh.

Nechybí jí samozřejmě ani Mademoiselle Longchamp, tu má Freja v hnědém odstínu se zlatým kováním. Krásná brunetka se zařadila mezi fanynky francouzské značky Longchamp a následující sezonu ji budeme vídat jako novou ambasadorku. V této roli nahrazuje Alexu Chung. 

Podívejte se do fotogalerie do zákulísí focení podzimní kampaně i na další celebrity, které nosí kabelky a tašky Longchamp. Komu to podle vás nejvíc sluší?

Fotogalerie
16 fotografií

Kde musíte být? Na Teniskology!

Kde musíte být? Na Teniskology! 20.10.2017
Už potřetí si tento víkend užijete tenisek až nad hlavu.