Hot news: Acne Studios na 48 hodin v Česku

Hot news: Acne Studios na 48 hodin v Česku 10.11.2017 foto: Getty Images
Připravte se na velkou obměnu svého šatníku, Acne Studios otevře na 2 dny své archivy.

Švédskou značku Acne Studios netřeba představovat. Jejich "smart casual" kolekce milujeme a stejně tak i všichni módní influenceři po celém světě. Jezdíme si pro oblečení i doplňky do zahraničí a neváháme utrácet za další kalhoty, další kabáty a moře brýlí a bot, protože prostě vypadají skvěle a úžasně se nosí. O to větší radost jsme měli, když do redakce dorazila žhavá zpráva z pařížské centrály. A protože o úžasné novinky se rádi dělíme, pak vězte, že ... Acne Studios otevře na dva dny své archivy a bude prodávat s 75 procentní slevou! Wow! Ano, za zlomek původní ceny. A vy můžete (teda vlastně musíte) být u toho.

Pop-up store se tentokrát otevře 14. listopadu přesně v 10:00 a nabídne klasické kousky, přehlídkové modely a exkluzivní výběr z předchozích kolekcí. Pozor, protože bude dostupný pro více zemí, neváhejte a toto datum si zapište do svého diáře a na telefon nastavte upomínku. Další takové šance tu dlouho zase nebude! Malou ochutnávku najdete ve fotogalerii. 

Kde: zalogujte se na AcneArchive.com
Kdy: 14. - 16. listopadu 2017

 

Fotogalerie
12 fotografií

Sedm talentů, které jsme si zamilovali v Londýně

Sedm talentů, které jsme si zamilovali v Londýně 21.2.2018 foto: Getty Images (přehlídka Marta Jakubowski)
Londýnský fashion week má pro podzim a zimu 2018 téma Positive Fashion, iniciativu vytvořenou za účelem propagace a oslavy diverzity, udržitelnosti a otevřenosti. Cíl je jasný: využít módu jako platfo...

Sasha jede! Nová múza Dior tančí a maluje

Sasha jede! Nová múza Dior tančí a maluje 18.2.2018 foto: archiv Dior
Topmodelka Sasha Pivovarova září v kampani Dior