Nejzářivější sako, do kterého se zamilujete

Nejzářivější sako, do kterého se zamilujete 4.1.2017 foto: Schiaparelli
Objevte nejkrásnější sako letošní zimy. Inspirované astrologií, hvězdnou oblohou, Králem Slunce a nádherné tak, že po něm okamžitě zatoužíte.

Elsa Schiaparelli, módní návrhářka, která svého času kralovala Paříži, v roce 1938 uvedla kolekci Zodiac, z níž se stal ikonický módní okamžik. Inspiroval celé generace návrhářů a dnes se po 81 letech vrací zpět.

Haute couture módní dům v čele s návrhářem Bertrandem Guyonem představuje Zodiac jako sako. Nádherný, temně modrý odstín dává vyniknout ručním výšivkám. Ty podle původního návrhu vytvořili v ateliérech Lesage, kde si haute couture designéři nechávají vyšívat ty nejluxusnějších šaty a kabelky, jaké si jen umíte představit.

Z křištálů, korálků, zlatých plíšků a stříbrných nitek vzniklo sako, do kterého se zamilujete na první pohled. Slunce, Měsíc, hvězdy, souhvězdí Velké medvědice, to vše tu září ještě více než skutečná obloha za nejjasnější noci.

Sabine Getty Schiaparelli Zodiac jacket 03 3b439 

Zodiac je první část projektu, ve kterém značka plánuje pokračovat. Bude dalším modelem Circus, Music, Paris 1937, Pagan nebo Commedia dell' Arte? Na to si teprve musíme počkat. Zatím se podívejte na hvězdné video a fotky se Sabinou Getty v saku za 15 000 euro.

Milujete horoskopy? Tuhle kolekci budete milovat o to víc

Milujete horoskopy? Tuhle kolekci budete milovat o to víc 18.8.2017 foto: J.Crew
J.Crew má novou kolekci triček, díky které se váš už nikdo nebude muset ptát: "Jsi Panna nebo Váha?"

Nejkrásnější podzimní kampaně

Nejkrásnější podzimní kampaně 28.7.2017 foto: Calvin Klein
Zamilovala si je celá redakce ELLE a zamilujete si je i vy.