Nejhezčí maxišaty sezony

Nejhezčí maxišaty sezony 13.6.2017 foto: archiv Carolina Herrera
Milujete šaty a šaty? Tuhle kolekci si zamilujete. A jestli jste na kalhoty, pak čekejte revoluci ve svém šatníku.

Znáte ten pocit, kdy něco vidíte a okamžitě se zamilujete? Láska na první pohled vás čeká i tentokrát. Nejnovější kolekce od americké návrhářky Caroliny Herrery je přesně ten případ, kdy jste ve vteřině přesvědčena, že musíte mít všechno a hned ve svém šatníku. Základem nové cruise kolekce jsou maxišaty a sukně, kterými se dostanete do ideální nálady sbalit si kufry a vyrazit na nejromantičtější cestu, o jaké už dlouho sníte. 

Mix zářivých barev a vzorů evokuje tradiční jihoamerické kroje, siluety zase to nejelegantnější z historie americké módy. Představte si tu nejlépe oblékanou Newyorčanku na cestě kolem světa. Herrera se nechala inspirovat zahradami ve své rodné Venezuele. Pro celou kolekci použila jednoduchý klíč - mix & match. Všechno se vším můžete kombinovat. Fantazii a náladě se meze nekladou. K tomu přidejte široké pásky a nízko posazené kapsy a máte kombinaci, které nelze odolat.

Podívejte se do fotogalerie na všechny šaty, sukně, topy i kalhoty z nové kolekce Carolina Herrera.

Fotogalerie
33 fotografií

Miley Cyrus ve sváru s Dolce & Gabbana

Během víkendu došlo k "velkému sváru" - skandálu na Instagramu, který rozpoutala zpěvačka Miley Cyrus a italští návrháři Dolce & Gabbana. A v čem je problém?

TOP 20 podle ELLE: Hot designerská jména, která musíte znát

Redakce a čtenáři 46 edic magazínu ELLE rozhodli o dvaceti nejlepších talentech z celého světa. Kdo vyhrál v soutěži ELLE Fashion Now? Tato jména si dobře zapamatujte!