Nejhezčí maxišaty sezony

Nejhezčí maxišaty sezony 13.6.2017 foto: archiv Carolina Herrera
Milujete šaty a šaty? Tuhle kolekci si zamilujete. A jestli jste na kalhoty, pak čekejte revoluci ve svém šatníku.

Znáte ten pocit, kdy něco vidíte a okamžitě se zamilujete? Láska na první pohled vás čeká i tentokrát. Nejnovější kolekce od americké návrhářky Caroliny Herrery je přesně ten případ, kdy jste ve vteřině přesvědčena, že musíte mít všechno a hned ve svém šatníku. Základem nové cruise kolekce jsou maxišaty a sukně, kterými se dostanete do ideální nálady sbalit si kufry a vyrazit na nejromantičtější cestu, o jaké už dlouho sníte. 

Mix zářivých barev a vzorů evokuje tradiční jihoamerické kroje, siluety zase to nejelegantnější z historie americké módy. Představte si tu nejlépe oblékanou Newyorčanku na cestě kolem světa. Herrera se nechala inspirovat zahradami ve své rodné Venezuele. Pro celou kolekci použila jednoduchý klíč - mix & match. Všechno se vším můžete kombinovat. Fantazii a náladě se meze nekladou. K tomu přidejte široké pásky a nízko posazené kapsy a máte kombinaci, které nelze odolat.

Podívejte se do fotogalerie na všechny šaty, sukně, topy i kalhoty z nové kolekce Carolina Herrera.

Fotogalerie
33 fotografií

Proč musíte jet do Florencie? Kvůli Gucci Garden!

Proč musíte jet do Florencie? Kvůli Gucci Garden! 10.1.2018 foto: archiv Gucci
Restaurace nejlepšího šéfkuchaře na světě. Kino. Knihkupectví. Šaty. Kabelky. Bytové doplňky. Umění. Vítejte v nové dimenzi vesmíru Gucci.

TOP 10 módních značek za rok 2017

TOP 10 módních značek za rok 2017 25.12.2017 foto: archiv značky Gucci
Jaký brand letos vyhrál nad všemi ostatními?