VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ

VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ Alexandra Durianova 8.12.2016
Už jen poslední týden!

Vánoce jsou za dveřmi a vy ještě nemáte všechny dárky? A co kdybychom vás zbavili starostí?  Zbývá poslední týden naší vánoční soutěže, ve které můžete vyhrát poukázky od našeho partnera Marionnaud! Na  vánočním webu www.stedrevanoce.cz navíc najdete spoustu další inspirace – od kosmetiky a módy přes dekorace až po dárky pro náročné.

Hledejte dárky každý den!

Princip je jednoduchý:

✱ Během soutěže (11. 11.–15. 12. 2016) se na webech časopisů Elle, Marianne, Marie Claire, InStyle a Svět ženy budou objevovat vánoční balíčky.

✱ Ty co nejrychleji najděte a kliknutím rozbalte.

✱ Na výherce, kterým se podaří posbírat nejvíce dárků v nejkratším čase, čekají každý týden poukázky v hodnotě 2000 Kč.

✱ Můžete se navíc stát jedním ze čtyř absolutních vítězů a získat poukázku v hodnotě 5000 Kč.

✱ Dárky se budou na jednotlivých webech zobrazovat vždy v konkrétní časy, a to v pondělí v 10:00, v úterý v 12:00, ve středu v 19:00, ve čtvrtek v 16:00, v pátek v 15:00, v sobotu v 11:00 a v neděli v 14:00.

✱ Všichni výherci budou kontaktováni e-mailem až po skončení celé soutěže, nejpozději do 31. 12. 2016. Účastí v soutěži souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Ježíšku, přeju si...

Registrací na www.stedrevanoce.cz získáte kromě možnosti soutěžit také prostor pro svá přání. Listujte stovkami krásných produktů, vybírejte ty, které se vám líbí, vytvořte si vlastní wishlist, posílejte vánoční tipy svým přátelům. Anebo si o dárek rovnou řekněte svému „Ježíškovi“, ať pod stromečkem najdete to, po čem opravdu toužíte.

Tak šťastné, veselé a trendy Vánoce!

Hledejte dárky na webových stránkách časopisů elle, marianne, marie claire, instyle a svět ženy a vyhrajte!

Více informací na www.stedrevanoce

MET Gala se Sarah Jessicou Parker

Už v pondělí se herečka a fashion ikona Sarah Jessica Parker objeví na červeném koberci MET Gala už podesáté. A co bude mít na sobě? Vzbudí to obdiv, nebo kritiku? Pojďme se podívat, jaké outfity zvol...

Louboutinky, po kterých šílí celý Internet

Louboutinky, po kterých šílí celý Internet 26.4.2017 foto: Getty Images
Chvíli takové a chvíli jiné. Pár, který si během chvilky zamiloval celý svět a určitě by ho chtěli i jednorožci.