Victoria Beckham: Jak být chic za každé příležitosti?

Victoria Beckham: Jak být chic za každé příležitosti? 12.9.2017 foto: Getty Images
Victoria Beckham před dvěma dny představila v New Yorku svou kolekci na jaro léto 2018. A zároveň prozradila, jak to dělá, že je vždy skvěle oblečená. A kde byl během přehlídky David?

Se svojí přehlídkou Victoria opět bodovala. Někteří o jejích kolekcích s trochou škodolibosti tvrdí, že jsou pro sekretářky. Jestli bychom zrovna na tohle měli přistoupit, jen bychom upřesnili, že jsou pro proklatě sexy sekretářky. Vedle nepřehlédnutelných Victoriiných modelů jsme si na přehlídce nemohli nevšimnout ani bot. Pokud si na příští jaro budeme kupovat nové boty, jasnou volbou budou ty od Victorie Beckham. 

nintchdbpict000351879797 c904a

Během interview v zákulisí Victoria prozradila, jak to dělá, že je vždy tak skvěle oblečená a zároveň její outfity působí pohodlně a neformálně. Zapomeňte na období, kdy byla ještě členkou dívčí kapely Spice Girls. Teď ve svém výběru oblečení Victoria rozhodně nedělá chyby. 

3 tipy podle Victorie Beckham

1. Buďte sama sebou

2. Nepřehánějte to s doplňky

3. V jednoduchosti je síla

Tyhle tři body se prolínaly i v její jarní kolekci. Její minimalistický a zároveň sofistikovaný look byl rozpoznatelný na první pohled - dlouhé sukně, dlouhé, rovné kalhoty, oversize košile. To vše do sebe zapadalo do posledního detailu. 

 ARC0026 98bf2

Victoria o své přehlídce mimo jiné řekla: "Něžnost je silná zbraň." Jako designérka se postupně vyvíjí a prochází různými obdobími - určitě si vybavujete její na tělo upnuté "pencil" sukně a šaty s rafinovanými zipy. Tyhle sexy siluety Victoria vyměnila za sukně v délkách ke kotníkům, za sukně s plizováním a kalhoty z hedvábí v pastelových barvách. 

David s nejstarším synem Brooklynem seděli během přehlídky v první řadě. 

gettyimages 845302616 a6a65

Brooklyn (18) začal v New Yorku navštěvovat fotografickou školu. "Studuji umění - fotku, film a digitální média. Chci se naučit vše. Chci se teď soustředit na učení a těším se na to," řekl Brooklyn, kterému tento rok vyšla první fotografická kniha "What I See". 

Brooklyn také prozradil, jak se cítí při focení modelek, které během máminých přehlídek fotí v backstage: "Je to skvělé a já to miluji, ale ještě se při tom trochu stydím. Po dvou, třech fotkách to ale bývá o něco jednodušší..." 

A co rád fotí? "Černobílé portréty, zajímavé "starší" obličeje. Na černobílé fotce se mi líbí kontrast mezi bílou a černou. Lidí se na povolení moc neptám, prostě se jim zjevím před obličejem a fotím, někomu to nevadí a někdo to nenávidí." 

Ale zpátky k Victorii. Tady ji můžete vidět během steamování její jarní kolekce. I v plném pracovním nasazení vypadala jako vždy - bezchybně.

Snímek obrazovky 2017 09 12 v 8.54.22 c816f 

Nejvíc sexy looky z přehlídky Victoria's Secret show 2017 v Číně

Letošní přehlídka Victoria's Secret opět nezklamala - mohli jste vidět ty nejtřpytivější podprsenky, návrat modelky Karlie Kloss na molo VS a také ikonu přehlídky Adrianu Limu.

Dior vydává novou knihu, kterou musíte mít

Dior vydává novou knihu, kterou musíte mít 15.11.2017 foto: Getty Images
Dior letos slaví 70. výročí a vydává druhou knihu ze série věnované návrhářům, kteří pro módní dům kdy navrhovali.