Vintage šperky od Olsenek si zamilujete

Vintage šperky od Olsenek si zamilujete 14.12.2016
Stylové Olsenky na to jdou opět jednou po svém a ke své značce přidávají exkluzivní řadu vintage šperků. Jak vypadá prsten nebo náhrdelník vybraný přímo od Mary-Kate a Ashley? Podívejte se!

Znát ke každému produktu příběh a k němu osobní vztah designera je něco, co se v dnešní rychlé době a ještě rychlejším módním průmyslu ne vždy poštěstí. V The Row ale od dnešního dne ano, Mary-Kate a Ashley Olsen se totiž rozhodly ke svým kolekcím oblečení přidávat i šperky. A ne jen tak ledajaké – vintage a vlastnoručně kurátorsky vybrané. Oddělení doplňků v jejich butiku v New Yorku i v Los Angeles tak nyní dostane nový, osobnější, ráz. "Chceme, aby se u nás každý cítil jako doma," říkají.

Eklektický styl a záliba v originálních vintage kouscích není u sester Olsenových žádnou novinkou. Ve svých inspirativních outfitech míchají vše moderní i staré a vždy předvedou něco extra. Obvykle nechybí ani unikátní šperk, jako třešnička na dortu.

Pokud vás tedy při pohledu na tyhle stylové ségry někdy napadlo, kde by se daly najít tak úžasné kousky, nyní máte jasno. Při příští cestě do New Yorku nebo LA určitě nevynechte butik The Row a třeba odejdete s něčím, co vybrala přímo Olsenka. Můžete se těšit na velmi pestrou nabídku - od malovaných mozaikových přívěsků, přes jemné hadí tvary až po extravagantní kousky z viktoriánské éry, které se hodí na black tie event. Ale nám přijde, že stejně úžasně vypadají i k té nejobyčejnější kombinaci černých džín, huňatého kardiganu a bílého trička. Přesně jak to nosí Olsenky.

Který z první kolekce byste si vybrala vy?

olsen 2e620

Miley Cyrus ve sváru s Dolce & Gabbana

Během víkendu došlo k "velkému sváru" - skandálu na Instagramu, který rozpoutala zpěvačka Miley Cyrus a italští návrháři Dolce & Gabbana. A v čem je problém?

TOP 20 podle ELLE: Hot designerská jména, která musíte znát

Redakce a čtenáři 46 edic magazínu ELLE rozhodli o dvaceti nejlepších talentech z celého světa. Kdo vyhrál v soutěži ELLE Fashion Now? Tato jména si dobře zapamatujte!