Dior vydává novou knihu, kterou musíte mít

Dior vydává novou knihu, kterou musíte mít 15.11.2017 foto: Getty Images
Dior letos slaví 70. výročí a vydává druhou knihu ze série věnované návrhářům, kteří pro módní dům kdy navrhovali.

Jméno Yves Saint Laurenta je neodmyslitelně spojené s historií módního domu Dior. Pan Dior si ho v roce 1955 vybral jako svého prvního asistenta, který za dva roky stanul v čele nejslavnější značky své doby. Sice jen na krátkou dobu, ale o to intenzivnější stopu v historii značky zanechal. 

Teď vychází kniha věnovaná jeho haute couture kolekcím. Druhý díl z celkem sedmidílné série, která by neměla chybět v žádné knihovně. Zejména pokud milujete módu a trendy, spoustu z nich totiž odstartoval právě Monsieur Saint Laurent. Dior tuto sérii začal vydávat vloni, první díl je věnovaný Christianu Diorovi a ještě budou následovat knihy Marc Bohan, Gianfranco Ferré, John Galliano, Raf Simons a Maria Grazia Chiuri. 

Knihu napsala Laurence Benaïm. Francouzská novinářka a autorka biografie Yves Saint Laurenta mapuje kolekce od jaro - léto 1958 až podzim - zima 1960, kdy se Monsieur Laurent nechal inspirovat beatníky a byl z toho pořádný skandál. 200 ilustrací na 300 stranách vás uchvátí a budete nad knihou trávit spoustu a spoustu večerů, protože Laurentovy šaty vás uchvátí. 

Fotogalerie
12 fotografií

Nejvíc sexy looky z přehlídky Victoria's Secret show 2017 v Číně

Letošní přehlídka Victoria's Secret opět nezklamala - mohli jste vidět ty nejtřpytivější podprsenky, návrat modelky Karlie Kloss na molo VS a také ikonu přehlídky Adrianu Limu.

Hot news: Acne Studios na 48 hodin v Česku

Hot news: Acne Studios na 48 hodin v Česku 10.11.2017 foto: Getty Images
Připravte se na velkou obměnu svého šatníku, Acne Studios otevře na 2 dny své archivy.