Double denim: Oblíbená uniforma cool holek

Double denim: Oblíbená uniforma cool holek 18.4.2017 foto: Getty Images
Kombinace, která vás zachrání a bude vypadat cool, ať se děje co se děje.

Také si občas po ránu přejete mít uniformu, nad kterou nemusíte příliš přemýšlet, protože se hodí na celý den? My tedy ano. Obzvlášť, když to vypadá, že přes den chvíli bude svítit sluníčko, chvíli sněžit a chvíli nejspíš budou padat i kroupy. Uf. Naštěstí jedna taková fashion uniforma existuje. Říká se jí "kanadský smoking" a zamilují si ji hlavně všechny fanynky denimu.

Není téměř žádná IT girl, která na sobě "double denim" neměla alespoň jednou. Důkaz? Street style fotky i Instagramy našich nejoblíbenějších fashionistek a celebrit. V téhle "uniformě" jim to extrémně sekne. Schválně se podívejte na 30 looků a naučte se denim nosit od hlavy až k patě podle nich.

Pokud jednu takovou kombinaci doma ještě nemáte, rychle to napravte! Spoustu skvělých kousků jsme přidali do našeho ELLE shopu.

Fotogalerie
30 fotografií

V čem v zimě do práce? 15 inspirativních street style kombinací

V čem v zimě do práce? 15 inspirativních street style kombinací 13.12.2017 foto: Getty Images
Další pracovní týden je tu, proto je čas na módní inspiraci. Co nosit v zimě do kanceláře? Být super elegantní jde i s klesajícími teplotami. Podívejte se, jak to nosí street style hvězdy.

4 vrstvící triky do zimy, které zvládne každý

4 vrstvící triky do zimy, které zvládne každý 11.12.2017 foto: Getty Images
Co na sebe, když teploměr ukazuje teploty kolem nuly? Hlavně vrstvy. Vyzkoušejte tyto 4 jednoduché triky inspirované street stylem. Nejenom, že vám v nich bude fajn a teplo, ale ještě budete vypadat c...