Barva, která vám zvedne náladu a budete vypadat cool

Barva, která vám zvedne náladu a budete vypadat cool 9.10.2017 foto: Getty Images
Díky tomuto trendu budete mít dobrou náladu bez ohledu na počasí.

Udržet si pozitivní náladu ve dnech, kdy pořád prší a sluníčko nemá přes obrovské mraky žádnou šanci, není zrovna snadný úkol. Ale nemusíte vůbec smutnit. Stačí malý upgrade vašeho šatníku. K vašich oblíbeným barvám, ať už vyznáváte absolutní minimalismus, nebo ráda experimentujete s nejrůznějšími barvami, přidejte horčicovou. Tento hřejivý odstín rozzáří každý outfit a okamžitě vám dodá energii a dobrou náladu. 

Své o tom vědí modelky i hvězdy street stylu v čele s Giovannou Engelbert. Italská novinářka a stylistka se během fashion weeků nechala několikrát vidět v horčicových barvách a pokaždé zazářila. Jednou v kostýmku, podruhé v kabátku s modrým crop topem a sukní s peříčky. Modelka Lena Perminova se v Paříži procházela ve žluté kožené bundičce a červené minisukni od Miu Miu a Hilary Rhoda zkombinovala horčicovou halenku s retro džínami. Eleanor Robinson sladila barvu svého maxi svetru s pruhy na černých kalhotách. Lou Lou de Saison je dokonalým příkladem toho, jaký efekt má horčicově žluté na celkový vzhled. Černobílé šaty a černé punčocháče v davu snadno přehlédnete, ale zářivě žlutý kožíšek rozhodně ne.

Inspirujte se v naší dnešní galerii a pokud vás přepadne blbá nálada, víte, jak se s ní snadno a rychle vypořádat.

Fotogalerie
15 fotografií

6 triků jak být stylová jako Olivia Palermo

Jedna z největších módních ikon, která nedá žádnému street style fotografovi spát, prozradila své triky i co je podle ní to největší módní faux-pas.

V čem v zimě do práce? 15 inspirativních street style kombinací

V čem v zimě do práce? 15 inspirativních street style kombinací 13.12.2017 foto: Getty Images
Další pracovní týden je tu, proto je čas na módní inspiraci. Co nosit v zimě do kanceláře? Být super elegantní jde i s klesajícími teplotami. Podívejte se, jak to nosí street style hvězdy.