MBPFW Street Style: Den 1

MBPFW Street Style: Den 1 Foto: Julie Najbrtová, text: Martin Hradecký 19.3.2017
Včera v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku začaly přehlídky kolekcí podzim - zima 2017. Jaké to bylo a jak jste se oblékli vy, návštěvníci akce? Máme pro vás první sérii street style fotek od Julie Najbrtové.

Včera nás jednoznačně nadchnul Miro Sabo. Ulice, dobrodrodružství, jasná vize, odhodlání - přesně tato čtyři slova nás napadala při sledování jeho nové kolekce. Miro nás překvapil, že se tentokrát vydal jinou, na sebe dost neobvyklou módní cestou. Víc street stylu, víc aktuálních módních trendů (ne, tolik nášivek jsme od něj opravdu nečekali) a ve srovnání s kolekcí minulou i mnohem víc barev. A k tomu naprosto skvělý styling kolekce. Takže bravo, Miro! 

LaFormela trochu nejistě přešlapuje na místě, ale ještě pořád nás baví. Škoda, že se některé looky až moc nápadně podobaly tomu, co jsme už u Antonína a Mirky (už ne i Katky) viděli minule či ještě dřív. Snad příště zase zazáří v plném lesku, jak to LaFormela umí.

Daniela Pešková umí skvěle pracovat s materiálem i střihem, to už moc dobře víme, a její kolekce tak nejsou jen módním, ale i výtvarným zážitkem. U té včera předvedené tomu nebylo jinak.

Vrcholem prvního dne MBPFW pak byla přehlídka módního domu Nehera. Na její i ostatní zméněné kolekce se podívejte na www.mbpfw.com a do naší galerie zase na to, jak to včera slušelo vám. Vídíme se zase dnes!

Fotogalerie
54 fotografií

V čem v zimě do práce? 15 inspirativních street style kombinací

V čem v zimě do práce? 15 inspirativních street style kombinací 13.12.2017 foto: Getty Images
Další pracovní týden je tu, proto je čas na módní inspiraci. Co nosit v zimě do kanceláře? Být super elegantní jde i s klesajícími teplotami. Podívejte se, jak to nosí street style hvězdy.

4 vrstvící triky do zimy, které zvládne každý

4 vrstvící triky do zimy, které zvládne každý 11.12.2017 foto: Getty Images
Co na sebe, když teploměr ukazuje teploty kolem nuly? Hlavně vrstvy. Vyzkoušejte tyto 4 jednoduché triky inspirované street stylem. Nejenom, že vám v nich bude fajn a teplo, ale ještě budete vypadat c...