Nejlepší oufity z MBPFW: Den 3

Nejlepší oufity z MBPFW: Den 3 5.9.2017 foto: Aneta Vrkotová
Velké finále! Co všechno představil poslední přehlídkový den na pražském fashion weeku?

Poslední a nejnašlapanější den na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku se nesl v neuvěřitelně uvolněném duchu. Jestli za to mohlo skvělé počasí či spíše streetovější kolekce na mole říct nedokážeme, ale je jasné, že i letošní ročník fashion weeku všechny příchozí nadchl.

Po kolekcích studentů UMPRUM a japonské univerzity BUNKA Fashion Graduate se na molo vydaly street castované modelky Ivy Burketové v její nové kolekci ODIVI, která se zaměřila na to nejzásadnější, co máme: tělo. To čisté, nesvázané a bez předsudků a pod tlakem dnešní doby. Jemně rebelské kolekci sekundoval Jan Černý a jeho pánská řada inspirovaná cestováním a neustálým přesunem, na kterou se ihned po show – ještě než modelové opustili molo – braly objednávky. 

V pánském duchu se pokračovalo s novou kolekcí Blažek, a stejně jako tomu bylo minule, i tentokrát si díky stylingu od našeho módního ředitele Jana Králíčka všichni uvědomili, jak moc záleží i na těch nejmenších detailech. Že přípravy probíhaly opravdu pečlivě se přesvědčte se v našich Insta stories nebo v záznamu na Facebooku. Finální přehlídkový den završilo oblíbené streetwear duo LaFormela s jejich rukopisným stylingem a cool provokativními detaily a nově i několika čistě pánskými modely. Hurá!

Jaká móda se nosila v předsálí a v publiku? Na pondělní street style do třetice od Anety Vrkotové se podívejte v naší galerii a nechte se inspirovat! 

Fotogalerie
65 fotografií

Co se nosilo na fashion weeku v Miláně?

Co se nosilo na fashion weeku v Miláně? 25.9.2017 foto: Getty Images
(Skoro jenom) Gucci od hlavy k patě.

Barvy jsou zpět! 30 způsobů, jak tuto zimu zapomenout na černou

Barvy jsou zpět! 30 způsobů, jak tuto zimu zapomenout na černou 20.9.2017 foto: Getty Images
Oživte si tento podzim a zimu také.