Šestiletá fashion hvězda Coco

Šestiletá fashion hvězda Coco 4.12.2017 foto: Instagram (@coco_pinkprincess)
Budete se divit, ale inspirovat se jejími outfity můžete i vy sama.

Je jí teprve šest, ale válcuje leckterou street style hvězdu. Trendy má v malíčku, psalo se o ní ve Vogue, počet followers na Instagramu jí roste každým dnem a o nové oblečení nouzi také nemá. I když jí ho zatím kupují a dávají hlavně rodiče. Ti mají totiž v centru Tokya vintage obchod Funktique (@funktiquetokyo). Kromě zásob cool oblečení je tedy jasné, po kom malá milovnice módy zdědila své hobby. 

Podle slov její mámy si ale outfity Coco vybírá sama a to dokonce už od tří let! 

Pokud byste čekali růžové šatičky, tylové sukně nebo korunky ve vlasech, budete hodně překvapení. Šestiletá Coco z Japonska je internetovou senzací tohoto roku hlavně proto, protože kombinuje "dospělácké" kousky a nejžhavější street style trend a klidně by mohla dělat styling na přehlídce Gucci nebo Vetements.

Přesvědčte se v naší galerii nebo ji rovnou dejte "Follow" na @coco_pinkprincess!

 

Fotogalerie
10 fotografií

6 triků jak být stylová jako Olivia Palermo

Jedna z největších módních ikon, která nedá žádnému street style fotografovi spát, prozradila své triky i co je podle ní to největší módní faux-pas.

V čem v zimě do práce? 15 inspirativních street style kombinací

V čem v zimě do práce? 15 inspirativních street style kombinací 13.12.2017 foto: Getty Images
Další pracovní týden je tu, proto je čas na módní inspiraci. Co nosit v zimě do kanceláře? Být super elegantní jde i s klesajícími teplotami. Podívejte se, jak to nosí street style hvězdy.