Streetstyle z festivalu v Glastonbury

Streetstyle z festivalu v Glastonbury 29.6.2017
Chystáte se tohle léto na některý z českých nebo zahraničních festivalů a předem propadáte panice, že vám nevyjde počasí a budete bezradní, co se týče oblečení? Inspirujte se celebritami z hudebního festivalu v Glastonbury. Minulý víkend tam jako každý rok pršelo.

Návštěvníci britského festivalu v Glastonbury počítají každoročně s tím, že se musí vybavit holinkami, pláštěnkami, flanelovými košilemi a teplými svetry. 

Modelky jako Cara Delevingne, Kate Moss i fashion ikona Alexa Chung tento dresscode dokonale zvládají. 

Hlavními taháky festivalu jsou vždy hudební skupiny a letos si přišli fanoušci rozhodně na své: Radiohead, The XX, Kris Kristoffersson, Ed Sheeran, Lorde, Liam Gallagher, Solange, Guns N' Roses nebo Katy Perry. 

Festival navštívil i Brad Pitt nebo Johnny Depp. Victoria Beckham s manželem Davidem si celý koncert Eda Sheerana zamilovaně šuškali a všimli jsme si také, že na kytaru hrál i zpíval herec Bradley Cooper (údajně se tam natáčely záběry do připravovaného filmu "Star is Born"). 

No a jak to celebritám a divákům slušelo? 

Modelka Cara Delevingne se řídíla osobním vkusem i počasím, ale byla nekonvenční. Vsadila na potisky, hravé vzory, na holinky Hunter, brýle Polaroid a neudělala chybu. S novým sestřihem byla nepřehlédnutelná. 

Nekorunovanou módní hvězdou Glastonbury se opět stala Alexa. Inspirovala se u Eda Sheerana a vzala si stejnou kovbojskou košili jako on. Každý den měla jiný outfit a pokaždé se trefila. Po jejím svetru s obličejem teď toužíme všichni v redakci.

Podívejte se galerie a přemýšlejte, kterým outfitem se necháte inspirovat vy.

Fotogalerie
22 fotografií

Barvy jsou zpět! 30 způsobů, jak tuto zimu zapomenout na černou

Barvy jsou zpět! 30 způsobů, jak tuto zimu zapomenout na černou 20.9.2017 foto: Getty Images
Oživte si tento podzim a zimu také.

30 způsobů, jak nosit béžový trenčkot

30 způsobů, jak nosit béžový trenčkot 17.9.2017 foto: Getty Images
Jeden kabát a nekonečné množství možností, jak v něm vypadat trendy a cool.