Vyhrajte parfém Super Cedar od značky Byredo

Vyhrajte parfém Super Cedar od značky Byredo 20.4.2017
Soutěžte s novým ELLE MANem!

Už máte nové číslo ELLE MAN? Je hned několik důvodů, proč ho musíte mít.

Například se dozvíte, proč Leoš Mareš přestal pít a začal trénovat, co je to stále populárnější Eastern Bloc Style, kde všude hrají prim geny, co říkají známí tatéři o fenoménu, který na vaší kůži zůstává navždy, jaká místa má Kay Buriánek v LA nejradši a mnohem více.

A pozor: SOUTĚŽ! Pokud nám ukážete, co dělá FOREVER YOUNG vás a nasdílíte fotku s novým ELLE MANem na Instagram, můžete vyhrát jedinečný parfém Super Cedar od značky BYREDO v hodnotě 4 150 korun, který do soutěže věnoval Ingredients store! Při sdílení nezapomeňte na hashtagy #COVERSTARLEOS a#ELLEMANCZECH. Vybereme 5 nejkreativnějších.

Na co ještě čekáte? Čtvrté číslo můžete koupit nejen na stáncích, ale i online: zde. Cena zůstává úplně stejná. 99 korun, žádné poštovné neplatíte. 

 13275 bd4d1

Vyhrajte zájezd na Ibizu s Q/S designed by!

Vyhrajte zájezd na Ibizu s Q/S designed by! Promotion 18.4.2017
Populární oděvní řetězec s.Oliver uvádí na trh novou řadu oblečení – Q/S designed by. A vy si můžete nejen dobře nakoupit, ale rovněž vyhrát zajímavé ceny.

Soutěž o fény Valera Metal Master pro nové a stávající předplatitele

Soutěž o fény Valera Metal Master pro nové a stávající předplatitele 6.11.2016
Milé předplatitelky, soutěžte o exkluzivní fén Valera v hodnotě 2 199 Kč! Soutěž je určená všem stávajícím i novým předplatitelkám ELLE.