Vyhrajte zájezd na Ibizu s Q/S designed by!

Vyhrajte zájezd na Ibizu s Q/S designed by! Promotion 18.4.2017
Populární oděvní řetězec s.Oliver uvádí na trh novou řadu oblečení – Q/S designed by. A vy si můžete nejen dobře nakoupit, ale rovněž vyhrát zajímavé ceny.

Populární oděvní řetězec s.Oliver uvádí na trh novou řadu oblečení – Q/S designed by, kterou jsme si zamilovali na první pohled. Designu trendy kousků se tentokrát ujal slavný DJ a producent Robin Schulz. Pokud máte rádi pohodlné a praktické oblečení, ve kterém se cítíte skvěle a vypadáte chic, tohle je kolekce pro vás.

A máme skvělou zprávu! Můžete si ji nejen dobře nakoupit, ale rovněž díky ní vyhrát zajímavé ceny. Co třeba zájezd na Ibizu? Soutěžit můžete zde.

soliver batohy 946a9

Kromě již zmíněného zájezdu máte šanci získat jeden ze stylových a designových batohů, které jsou jako dělané na festivaly nebo na rychlé pracovní schůzky a jednu z 25 slevových poukázek v hodnotě 500 korun do prodejen s.Oliver. Pak už jen stačí abyste si rozšířili šatník o spoustu nových stylových kousků, které se vám budou na léto jistě hodit. Tím to ale nekončí! Hraje se ještě o 3 pennyboardy, na kterých si můžete léto užívat plnými doušky.

A co je potřeba udělat, abyste se stali těmi šťastnými? Stačí když budete sledovat Q/S designed by na Facebooku, kde se dozvíte všechno důležité. Tak rychle, není na co čekat!

Vyhrajte parfém Super Cedar od značky Byredo

Soutěžte s novým ELLE MANem!

Soutěž o fény Valera Metal Master pro nové a stávající předplatitele

Soutěž o fény Valera Metal Master pro nové a stávající předplatitele 6.11.2016
Milé předplatitelky, soutěžte o exkluzivní fén Valera v hodnotě 2 199 Kč! Soutěž je určená všem stávajícím i novým předplatitelkám ELLE.