10 důvodů, proč je lepší dovolená s kamarádkou než s klukem

10 důvodů, proč je lepší dovolená s kamarádkou než s klukem 16.6.2017
Jste pořád ještě na pochybách, jestli máte na letošní dovolenou vyrazit s nejlepší kamarádkou nebo s vaším klukem? My vám to rozhodování zjednodušíme.

Máme totiž jasno v tom, že s kamarádkou si prázdniny užijete mnohem líp. A nejspíš i ve větší pohodě. Některé věty od ní nemáte šanci slyšet a některé situace zažít. A zároveň to přináší spoustu bonusů.

1. “Proč ti to tak trvá?” a “Ty se ještě pořád oblékáš?” - tak třeba tyhle věty kamarádka na vaši adresu nikdy nepronese. Když se chystáte na beach party, stojí totiž před zrcadlem stejně dlouho jako vy.

2. Dvě holky spolu na dovolené - to mimo jiné znamená, že budete mít nespočet příležitostí poznat spoustu nových lidí.

3. Žárlivé scény, ukřivděné pohledy, výčitky, že zase flirtujete… Tak tohle se vám s kamarádkou stát nemůže. Ta vám při tom naopak bude držet palce a  tešit se, až to pak všechno spolu proberete.

4. Když varazíte na nákupy, kamarádku to nikdy nebude nervovat natožpak nudit. Bude s vámi ochotně držet krok.

5. Pokud budete mít náladu strávit den bez make-upu, v pantoflích, kaftanu a s vlasy jen tak staženými dozadu, kamarádka vás i tak ujistí, že vám to pořád sluší. 

6. Máte za sebou dlouhou noc v baru a další den musíte chtíc nechtíc protrpět u hotelového bazénu? Pro kamarádku to není žádný problém, protože bojuje s kocovinou stejně jako vy.

7. Nemusíte nutně každý den objevovat další pamětihodnosti. Strávit klidně celý den ve spa vyhovuje nejen vám, ale i vaší kamarádce.

8. Kamarádce rozhodně nevadí, když máte k obědu i k večeři jen saláty. Pravděpodobně jí totiž to samé.

9. Vzpomínáte si na poslední dovolenou s vaším klukem? Plážová promenáda, koupání, večerní koktejl a pak fotbal v televizi. Takový stereotyp vám s kamarádkou nehrozí!

10. Samotné dvě holky na pláži, to je prostě sexy a výzva pro nejednoho kluka. Na dovolené s vaší nejlepší kamarádkou se těšte na to, že si budete užívat pozornost všech single kluků z širokého okolí. 

 

 

 

S kým se kamarádit? Poradí vám hvězdy

V jakém znamení se narodila vaše nejlepší kamarádka? Pokud je Býk, Ryba nebo Rak, máte štěstí!

Kdy jdete spát a co to o vás říká?

Koukáte do noci na seriály na Netflixu, nebo si radši ráno přivstanete, abyste si v klidu mohli vychutnat vaše kafe, zatímco slunce teprve nesměle vykujuje? Prozrazuje to o vás více, než si myslíte.