10 důvodů, proč je lepší dovolená s kamarádkou než s klukem

10 důvodů, proč je lepší dovolená s kamarádkou než s klukem 16.6.2017
Jste pořád ještě na pochybách, jestli máte na letošní dovolenou vyrazit s nejlepší kamarádkou nebo s vaším klukem? My vám to rozhodování zjednodušíme.

Máme totiž jasno v tom, že s kamarádkou si prázdniny užijete mnohem líp. A nejspíš i ve větší pohodě. Některé věty od ní nemáte šanci slyšet a některé situace zažít. A zároveň to přináší spoustu bonusů.

1. “Proč ti to tak trvá?” a “Ty se ještě pořád oblékáš?” - tak třeba tyhle věty kamarádka na vaši adresu nikdy nepronese. Když se chystáte na beach party, stojí totiž před zrcadlem stejně dlouho jako vy.

2. Dvě holky spolu na dovolené - to mimo jiné znamená, že budete mít nespočet příležitostí poznat spoustu nových lidí.

3. Žárlivé scény, ukřivděné pohledy, výčitky, že zase flirtujete… Tak tohle se vám s kamarádkou stát nemůže. Ta vám při tom naopak bude držet palce a  tešit se, až to pak všechno spolu proberete.

4. Když varazíte na nákupy, kamarádku to nikdy nebude nervovat natožpak nudit. Bude s vámi ochotně držet krok.

5. Pokud budete mít náladu strávit den bez make-upu, v pantoflích, kaftanu a s vlasy jen tak staženými dozadu, kamarádka vás i tak ujistí, že vám to pořád sluší. 

6. Máte za sebou dlouhou noc v baru a další den musíte chtíc nechtíc protrpět u hotelového bazénu? Pro kamarádku to není žádný problém, protože bojuje s kocovinou stejně jako vy.

7. Nemusíte nutně každý den objevovat další pamětihodnosti. Strávit klidně celý den ve spa vyhovuje nejen vám, ale i vaší kamarádce.

8. Kamarádce rozhodně nevadí, když máte k obědu i k večeři jen saláty. Pravděpodobně jí totiž to samé.

9. Vzpomínáte si na poslední dovolenou s vaším klukem? Plážová promenáda, koupání, večerní koktejl a pak fotbal v televizi. Takový stereotyp vám s kamarádkou nehrozí!

10. Samotné dvě holky na pláži, to je prostě sexy a výzva pro nejednoho kluka. Na dovolené s vaší nejlepší kamarádkou se těšte na to, že si budete užívat pozornost všech single kluků z širokého okolí. 

 

 

 

Endorfiny jako povolená droga

Endorfiny jako povolená droga Promotion 21.6.2017
Začít pravidelně běhat je pro velkou část populace přinejmenším tajným přáním. Je známo, že běhání přináší pravidelný přísun endorfinů, hormonů štěstí, na kterých se běžci stávají vyloženě závislými....

Party time! Nové číslo ELLE je tady

Filmy, hvězdy a #ELLEbeautylounge. Na co víc se můžete těšit v červencovém čísle?