Letecký pohled: malé nutnosti na velkou cestu

Letecký pohled: malé nutnosti na velkou cestu Adéla M. 8.8.2011
Fly away

Vyrazte na dovolenou. A nenechte se zaskočit. Cestování je totiž umění, které zvládne jen profík. A ti mají své vychytávky. Takže jak nic hystericky nehledat, vše mít po ruce a ještě z letu vystoupit odpočatá a připravená na exotické zážitky?

– Nenechte se taháním kufrů a pobíháním v exitech splavit. Pečlivě na obličej a dekolt jednou za čas aplikujte jemný poprašek hydratační vody od Clinique. Perfektní uvolnění a osvěžení.

– Vyprahnout v klimatizaci a při teplotních změnách nesmějí ani rty. Vyzkoušejte jeden z nejlepších výrobků na trhu, balzám na rty v tyčince od Avène.

– Tak, a teď se čerstvě osvěžená neoroste podruhé při hledání pasu. Jak ho bleskurychle najít? Pořiďte si na něj zábavné a chic pouzdro, které v kabelce zasvítí.

– Jste v letadle? Připásat, pozorný pohled na letušku. A stoupáte. V tuhle chvíli je nutné vytáhnout tajnou zbraň, abyste vyrovnala tlak v kabině. Sladké, dokonalé bonbony. Vyberte, jaké máte nejradši, a cucejte ostošest. Skvělý důvod, proč hřešit, nemyslíte?

Po vystoupání nad oblaka zapněte iPad, nejlepšího pomocníka na cesty. Filmy, knížky, hudba. Vše v jednom dokonalém designovém balení. Must-have.

– Unavená? Pravý čas nandat na oči vtipnou masku na spaní. Na zaoceánský let doslova nezbytnost. Ulevíte očím od dotěrných zářivek a ještě si odpočinete. Win-win.

A nutnost na konec? Nejlepší časopis na světě, přece. :-)

Fotogenická Barcelona a 4 důvody, proč se do ní vracet

Fotogenická Barcelona a 4 důvody, proč se do ní vracet 12.3.2017 foceno na Huawei P10
Online redaktorka Adéla má jasno. Do Barcelony se musí chtít vracet naprosto každý. Se značkou Huawei se do města vydala na pár dnů, a kromě (znovu)okouzlení budovami Gaudího zjistila, proč se na jaký...

Kam na nejlepší dovolenou podle vašeho znamení

Kam na nejlepší dovolenou podle vašeho znamení 9.3.2017 foto: Getty Images
Chystáte se někam na výlet nebo si přejete zaslouženou dovolenou, ale nevíte kam vyrazit? Rozhodněte se podle svého astrologického znamení – víme, kde si to užijete úplně nejvíc!