Mistrovství Česka a Slovenska v surfování

Mistrovství Česka a Slovenska v surfování Milan Chorouš 7.7.2011
V mořských vlnách se Češi neztratí

Zpráva o tom, že se v pátek 1. července konalo finále mistrovství Čech a Slovenska v surfingu, by vás mohla vzhledem k tehdejším povětrnostním podmínkám a počasí u nás trochu překvapit. Už čtvrtý ročník významného závodu Quiksilver & Roxy Czech & Slovak Surfing Championship se totiž konal, a nutno říct, že za přítomnosti velkého množství fanoušků z obou zemí, na pláži Les Estagnots ve francouzském Seignosse. Kdo měl příležitost a akci zažil na vlastní kůžii, pochopil, že se surfing i přes absenci moře stává v našich končinách stále populárnější a věnuje se mu čím dál tím více lidí. Jaké tedy byly konečné výsledky týdenního závodu na vlnách? V ženské kategorii pod francouzským sluncem své prvenství jednoznačně vyjezdila talentovaná Češka Anna Černá. Stejně napínavé a do poslední vteřiny vyrovnané bylo finále mužů. Vyhrál nadějný Martin Černík z České Republiky.
Jako zpestření byly připraveny i další doplňkové disciplíny, třeba soutěž o nejrychlejšího ‚pádlovače‘ Best Trick nebo GSmart Tag Team contest – soutěž šestičlenných týmů (zvítězil tým s názvem Slovenská střela/maďarský guláš).
Chcete-li se příští rok také vrhnout s prknem do moře nebo vás jen zajímá celá výsledková tabulka, podívejte se na oficiální web www.surfchamp.cz.

Jakou měl šampionát atmosféru poznáte z videa.

Fotogenická Barcelona a 4 důvody, proč se do ní vracet

Fotogenická Barcelona a 4 důvody, proč se do ní vracet 12.3.2017 foceno na Huawei P10
Online redaktorka Adéla má jasno. Do Barcelony se musí chtít vracet naprosto každý. Se značkou Huawei se do města vydala na pár dnů, a kromě (znovu)okouzlení budovami Gaudího zjistila, proč se na jaký...

Kam na nejlepší dovolenou podle vašeho znamení

Kam na nejlepší dovolenou podle vašeho znamení 9.3.2017 foto: Getty Images
Chystáte se někam na výlet nebo si přejete zaslouženou dovolenou, ale nevíte kam vyrazit? Rozhodněte se podle svého astrologického znamení – víme, kde si to užijete úplně nejvíc!