Mistrovství Česka a Slovenska v surfování

Autor: Milan Chorouš Datum: 07. července 2011
V mořských vlnách se Češi neztratí
Mistrovství Česka a Slovenska v surfování

Zpráva o tom, že se v pátek 1. července konalo finále mistrovství Čech a Slovenska v surfingu, by vás mohla vzhledem k tehdejším povětrnostním podmínkám a počasí u nás trochu překvapit. Už čtvrtý ročník významného závodu Quiksilver & Roxy Czech & Slovak Surfing Championship se totiž konal, a nutno říct, že za přítomnosti velkého množství fanoušků z obou zemí, na pláži Les Estagnots ve francouzském Seignosse. Kdo měl příležitost a akci zažil na vlastní kůžii, pochopil, že se surfing i přes absenci moře stává v našich končinách stále populárnější a věnuje se mu čím dál tím více lidí. Jaké tedy byly konečné výsledky týdenního závodu na vlnách? V ženské kategorii pod francouzským sluncem své prvenství jednoznačně vyjezdila talentovaná Češka Anna Černá. Stejně napínavé a do poslední vteřiny vyrovnané bylo finále mužů. Vyhrál nadějný Martin Černík z České Republiky.
Jako zpestření byly připraveny i další doplňkové disciplíny, třeba soutěž o nejrychlejšího ‚pádlovače‘ Best Trick nebo GSmart Tag Team contest – soutěž šestičlenných týmů (zvítězil tým s názvem Slovenská střela/maďarský guláš).
Chcete-li se příští rok také vrhnout s prknem do moře nebo vás jen zajímá celá výsledková tabulka, podívejte se na oficiální web www.surfchamp.cz.

Jakou měl šampionát atmosféru poznáte z videa.

Související položky

Alex Turner dostal nás i celý Berlín

Pokud ještě stále přemýšlíte o nějakém nedalekém výletu za hranice na konec práz...

Kam za jógou? Jeďte si zacvičit a odpočinout na nádherná místa

Užijte si skvělý víkend ve znamení pohybu a zažijte jógu jako nikdy předtím. Vyr...

Cestování: 15 důvodů, proč je Portugalsko letošní hip destinace

Už jste byli skoro všude po Evropě? Znáte Itálii, Francii a Řecko, ale nikdy vás...

Chorvatsko: skvělá místa, o kterých zatím nevíte

Že znáte Chorvatsko nazpaměť? Nudné místo, kam jezdíte už deset let? Omyl! ELLE...