28 dárků pro kočku (i pro #crazycatlady)

28 dárků pro kočku (i pro #crazycatlady) 12.12.2017 foto: Getty Images
Cool dárky pro nejmilejší členy rodiny.

Když už si píšete seznam vánočních dárků, nezapomeňte na nejmilejšího člena rodiny - kočku. Ať už máte jednu, dvě nebo celou smečku roztomilých mňoukajících kuliček, nebo vaše BFF patří do klubu "Crazy Cat Lady", náš výběr vás absolutně nadchne. Kočky a koťátka, se kterými se tak rádi fotíme na Instagram a na Facebooku mají vlastní profily, si o Vánocích zaslouží víc než jen plnou misku oblíbených dobrot.

Podívejte se na Karla Lagerfelda a Choupette, nejslavnější kočku současnosti. Globální superstar, která si létá soukromým letadlem a všude má své dvě chůvy. To samozřejmě není životní styl pro každého mourka, ale proč našim mazlíčkům nedopřát designový nábytek, misky, nové škrabadlo, které zároveň poslouží jako stylový bytový doplněk, měkoučký pelíšek, super módní polštář nebo domeček s terasou?

A samozřejmě jsme mysleli i na holky, které kočky milují a vybrali trička, prstýnky i boty stejně jako něco praktického, co každému dá jasně najevo, že patříte do kočičího gangu. Máme tu něco pro každého a každý rozpočet.


TOP 10 interiérové trendy pro rok 2018

TOP 10 interiérové trendy pro rok 2018 29.12.2017 foto: Pinterest
Aneb co si pořídit, pokud si zrovna rekonstruujete byt.

Zorganizujte si svou beauty zásobu

Zorganizujte si svou beauty zásobu 25.12.2017 foto: lydiaelisemillen.com
A díky ní možná i svůj život.