3 TOP dekor trendy této zimy podle Pinterestu

3 TOP dekor trendy této zimy podle Pinterestu 9.10.2017
Tři způsoby, jak svému bytu dodat mega styl.

Na podzim doma člověk tráví spoustu času. Proč si svůj byt proto co nejvíce nezvelebit a nezútulnit právě teď? Kompletní přestavba není nic nutného. Stačí vám pár jednoduchých triků a trendů, které vašemu bydlení dodají pořádný šmrnc.

Vybrali jsme pro vás tři nejžhavější, které si právě teď zamiloval celý Pinterest a spolu s ním i blogerky. Inspirujte se a až budete mít hotovo, pochlubte se nám – třeba v komentářích na Facebooku ELLE. Hurá do toho!

1/ SAMET NA VŠECHNY ZPŮSOBY

Nejlépe tedy ve formě potahu na sedačce či čtenářském křesílku. Pokud se ale na výměnu necítíte, zkuste napřed začít s materiálem zimy 2017 zlehka, ve formě obalu na polštář či drobných doplňků. Dokonale vypadá vedle kovových akcentů!

2/ SVĚTLE RŮŽOVÁ

Působí neuvěřitelně luxusně a je výrazná i jemná zároveň. Skvěle si rozumí s tmavými barvami a studenými odstíny v minimalističtějších prostorách či naopak s pastelovými barvami v rustikálnějších interiérech. Jak ji zkombinujete je jen na vás. Inspirujte se v naší galerii!

3/ ROSTLINY VE VZDUCHU

Přehnali jste to s pokojovkami, a už je nemáte kam položit? Nebo naopak občas zapomínáte zalévat a potřebujete je mít zkrátka vždy "na očích"? Rozhodně si zamilujete nejnovější trend závěsných rostlin. Ať už jde o jednu oblíbenou kokedamu či rovnou zelenou sestavu, uvidíte, jak moc váš prostor oživí a dodají mu plno energie, třeba i během šedých dnů.

Fotogalerie
22 fotografií

28 dárků pro kočku (i pro #crazycatlady)

28 dárků pro kočku (i pro #crazycatlady) 12.12.2017 foto: Getty Images
Cool dárky pro nejmilejší členy rodiny.

Nejkrásnější vánoční svíčky

Nejkrásnější vánoční svíčky 28.11.2017 foto: Diptyque
Zhluboka se nadechněte a užijte si adventní náladu všemi smysly.