Zorganizujte si svou beauty zásobu

Zorganizujte si svou beauty zásobu 25.12.2017 foto: lydiaelisemillen.com
A díky ní možná i svůj život.

Využijte mezisvátečního období před Novým rokem k organizaci. Třeba své beauty zásoby. Není totiž nic lepšího, než do nového roku 2018 vkročit s jasnou hlavou a... s krásnou koupelnou. Nebo nočním stolkem. Nebo s krásnými poličkami. Nebo šuplíky. Nebo krabičkami. Nebo ozdobnými tácy. 

Zkrátka tak, abyste ve své kosmetice měla přehled. Uvidíte, jaká očista si takhle zkrášlit krášlení vlastně je. A o kolik se vám pak ulehčí ranní vstávání v prvním pracovním týdnu. Vsaďte se, že to zabere!

Abyste věděla, jak a s čím začít, prohledali jsme pro vás Pinterest i Instagramy známých beauty blogerek a sesbírali ty nejlepší tipy i nejkrásnější beauty skříňky (a noční stolky, a poličky, a šuplíky, a tak dále) pro inspiraci. Oblíbené jsou prázdné skleničky od svíček na štětce a korektory, ozdobné košíky a kamenné tácy na parfémy a krémy nebo průhledné nádobky s šuplíčky i staré plechovky polepené barevnými papíry na rtěnky a laky na nehty. Teď už jen protřídit produkty, vyčistit štětce a můžete začít s dekorováním!

Více v naší galerii...

 

Fotogalerie
27 fotografií

TOP 10 interiérové trendy pro rok 2018

TOP 10 interiérové trendy pro rok 2018 29.12.2017 foto: Pinterest
Aneb co si pořídit, pokud si zrovna rekonstruujete byt.

20 tipů, jak letos zabalit dárky

20 tipů, jak letos zabalit dárky 19.12.2017 foto: homeyohmycom.com
Jak originálně zabalit dárky? Máme pro vás dvacet super tipů, do kterých se zamilujete na první pohled. A nejen vy.