Proč (ne)mít jednobarevný talíř?

Proč (ne)mít jednobarevný talíř? 16.5.2017 foto: Hermès
Barvy a hedvábné vzory jsou přece tak cool!

Bílé talíře a hrnečky? Nuda! Zkuste to tuto sezonu s barvami. Pastelové odstíny tyrkysové, mandarinková s béžovou, tmavě modrá s růžovou a vínovou, citrónová žlutá s tmavě zelenou, mátová s malinovou. To jsou trendy kombinace, u kterých začnete vážně uvažovat o radikální změně v kuchyni. Přemýšlíte, jak se vám pak bude fotit nedělní oběd na Instagram? Právě že výborně! 

Rozehrajte na stole novou hru. Pro kolik hráčů? Je to jen na vás. Jakékoliv číslo od jedničky je správně. Jak se hraje? Potřebujete talířky, talíře, podšálky, hrnečky, mističky a vázy. Záleží jen na vaší fantazii. Mixujte barvy, vzory i tvary. Experimentujte dle libosti. Hra má jedno jediné pravidlo - výsledek vás musí bavit.

Designér Philippe Mouquet, který stojí mj. za flakonem ikonické vůně Voyages d'Hermès, navrhl novou kolekci porcelánu pro francouzský módní dům, se kterou si okamžitě budete chtít hrát. Nebo začít pořádně vařit. Když se podíváte detailně, objevíte vzory nápadně podobné hedvábným kravatám. To byl jeho záměr, ukázat, že móda a jídlo k sobě mají hodně blízko. Můžete si pořídit set v jednom designu nebo od každého vzoru něco. Žádná pravidla jak mixovat barvy a vzory tu neplatí. Nic není nemožné, naopak možné je úplně všechno. 

Podívejte se do fotogalerie na deset důkazů toho, že nádobí je super cool a zábavné.

Fotogalerie
10 fotografií

Nejkrásnější adventní věnce 2017

Nejkrásnější adventní věnce 2017 16.11.2017 Foto: mckenziesuemakes.com
A inspirace, jak si ozdobit ten svůj.

3 TOP dekor trendy této zimy podle Pinterestu

Tři způsoby, jak svému bytu dodat mega styl.