Chcete zábavu? Doražte do ELLE zone na The Color Run

Chcete zábavu? Doražte do ELLE zone na The Color Run Promotion 16.5.2017
Běh, kterému se říká "pět nějšťastnějších kilometrů na světě". Aby ne, když jsme u toho s ELLE také!

Barevný běh plný euforie s názvem The Color Run už určitě znáte. Ještě ne? Závod, kterému se říká "pět nejšťastnějších kilometrů na světě" startuje už v sobotu 3. června na Výstavišti v pražských Holešovicích. ELLE bude u toho!

I letos jsme pro vás připravili oázu ELLE ZONE, kde na vás čeká spoustu zajímavých aktivit, které stojí za to! Nalaďte se na běh spolu s námi, už ve 14h. Začít můžete rychlou rozcvičkou s týmem adidas adiPURE RACE a hned poté se občerstvit a nabít energickými bombami od Fruitisima a Chimpanzee. Zábavné a kreativní odpoledne pro vás chystá Nissan.

Samozřejmě myslíme i na váš cool běžecký look, takže až využijete ochranné a hydratační přípravky Nivea, můžete is nechat udělat ten nejbarevnější make-up od vizážistů Sephora. K tomu samozřejmě musíte přidat i originální účes. O ten se postarají vlasoví specialisté ze salonu Jarky Čechové.

"Photo or it didn't happen!" A aby i vaše kamarádky viděly, jak vám to sluší, máme samozřejmě připravený také fotokoutek ELLE. Více informací najdete pod hashtagem #ELLEzone nebo již brzy na www.elle.cz/ellezone.

Láká vás to? Tak si celou akci nenechte ujít a doražte si užít běh, ale hlavně velkou zábavu s námi. Kdo se ještě neregistroval má nyní jedinečnou možnost: se speciálním kódem "TCRELLE" získáte až do 20. května slevu 150 korun na startovné. Vše potřebné o tom, jak se na běh vybavit, připravit a jak se přihlásit najdete na stránce www.thecolorrun.cz. Uvidíme se na startu!

Marion Cotillard je v Praze?

Marion Cotillard je v Praze? 22.11.2017
Oslavte spolu s hereckými hvězdami dvacáté narozeniny Festivalu francouzského filmu.