10 fashion filmů, které byste měli vidět

10 fashion filmů, které byste měli vidět 29.9.2017
Tento týden bude končit měsíc plný přehlídek, které probíhaly v New Yorku, Londýně, Miláně a Paříži. Budou vám chybět? Nemusí. Nechte se zlákat na pořádný filmový maraton podle ELLE.

Sledovali jste letos přehlídky a vybrali jste si svoje favority? Bavil vás opět Raf Simons a jeho kolekce pro značku Calvin Klein, zasnili jste se u romantické přehlídky Victorie Beckham, bavila vás elektrizující opulence v pojetí Alessandra Michele pro Gucci nebo jste netrpělivě čekali na další kolekci Anthonyho Vaccarella pro Saint Laurent? A hlavně – máte chuť v tého módní krasojízdě pokračovat? 

Je víkend, směle do toho. Pohodlně se usaďte s dobrým zázvorovým čajem před počítač nebo televizi a pokračujte spolu s námi se sledováním nádhery. Ty nejlepší fashion filmy podle ELLE. Snít povoleno!

1. Dior a já (Frédéric Tcheng), 2014

Dokumentární film. Módní dům Christian Dior. Návrhář Raf Simons. Přehlídka haute couture. Skvělá kombinace a velký adrenalin. To musíte vidět.

 


10 TOP filmů, díky kterým si zamilujete New York

Filmů o New Yorku existuje hodně, ale my jsme vybrali ty, které vám tohle město ukážou jako lokaci snů. New York, we love you! Zarezervujete si letenku do NYC ještě dnes. A nezapomeňte navštívit naše...

7 filmů, které musíte vidět po rozchodu

TOP seznam sedmi filmů, které si pusťte, pokud máte za sebou rozchod nebo se vám jen nechce ven do melancholického deště.