7 filmů, které musíte vidět po rozchodu

7 filmů, které musíte vidět po rozchodu 24.9.2017
TOP seznam sedmi filmů, které si pusťte, pokud máte za sebou rozchod nebo se vám jen nechce ven do melancholického deště.

Někoho naladí romantická komedie, někdo si raději nadávkuje drama, my doporučujeme podívat se na těchto 7 filmů najednou a udělat si pořádný fimový maraton. Klidně si u nich pobrečte, my vás soudit nebudeme. Show must go on! 

1. Svatba mého nejlepšího přítele (1997)
Proč tenhle? Protože Julia Roberts, Dermot Mulroney, Cameron Diaz a nepřekonatelný Ruppert Everett. Slíbila jste kamarádovi, že pokud do třicítky nenajdete toho "pravého", vezmete si jeho a on vás? Ale on si tu pravou našel! A ta navíc vypadá jako Cameron Diaz? Co takhle tu svatbu přerušit a ukázat mu, že vy jste ta pravá? Tuhle romantickou komedii si zkrátka musíte pustit. Cameron už nikdy tak skvělá jako tady nebyla. A Julia nás nakonec přesvědčí, že zamilovat se do špatné osoby, může být hodně bolestivé.

XR0BYm 47705

 


10 TOP filmů, díky kterým si zamilujete New York

Filmů o New Yorku existuje hodně, ale my jsme vybrali ty, které vám tohle město ukážou jako lokaci snů. New York, we love you! Zarezervujete si letenku do NYC ještě dnes. A nezapomeňte navštívit naše...

10 fashion filmů, které byste měli vidět

Tento týden bude končit měsíc plný přehlídek, které probíhaly v New Yorku, Londýně, Miláně a Paříži. Budou vám chybět? Nemusí. Nechte se zlákat na pořádný filmový maraton podle ELLE.