Druhý ročník přehlídek WE'RE NEXT je tady

Druhý ročník přehlídek WE'RE NEXT je tady 11.9.2017 foto: Daniela Pilná
Nenechte si ujít to nejlepší od mladých návrhářů z Prahy a Antverp.

Mladí, nadějní a hlavně nezávislí. Studenti pražské UMPRUM a prestižní antverpské Royal Academy of Fine Arts navazují na loňský pilotní ročník, který přinesl do Prahy srovnání místních a zahraničních vysokoškolských oděvních ateliérů, a i letos uvedou svoji show WE'RE NEXT. Přehlídky představí ve dvou blocích módní návrháře nejen z Česka a Belgie, ale i Německa, Itálie, Jižní Afriky, USA, Austrálie a Číny.

Na koho se můžete těšit? Z UMPRUM dorazí Pavlína Miklasová, Renata Dráčková, Natálie Nepovímová, Michaela Čapková, Vendula Niklová, Linda Zabilková, Jakub Patka, Bára Procházková i absolventi Filip Hieke a Tereza Ledvinová aneb Defresh studio a Kateřina Plamitzerová a Alena Jakubová pod společnou značkou Beast of the East spolu se šperky Markéty Kratochvílové. Spolu s nimi kolekci představí také bývalý student Liběny Rochové a zakladatel WE'RE NEXT, Lukáš Spilka. Mimopražskou scénu zastoupí Anežka Berecková a VOŠON Linda Vondrášková. 

Z antverpské Royal Academy of Fine Arts přijede do Prahy Gennaro Genni Velotti, Edwina McLennan,  Joanna Chlust,  Cate Rinto,  Kim Hyejin, Yuhan Xu, Yelizaveta Volosovska, Maximilian Welsch, Kjell De Meersman i čerstvý držitel ceny Coccodrillo Award za nejkreativnější obuv, Brandon Wen.

Nenechte si módní maraton plný energie ujít a dorazte do divadla La Fabrika už tento čtvrtek, od 18 hodin. Nabitý program přehlídek je dostupný všem a vstupenky je ještě stále možné zakoupit na GoOut.cz. Vidíme se tam!

we're next

7 filmů, které musíte vidět po rozchodu

TOP seznam sedmi filmů, které si pusťte, pokud máte za sebou rozchod nebo se vám jen nechce ven do melancholického deště.

Co nás baví? Koláže rappera Jamese Colea

Známý hudebník se poprvé představuje samostatnou výstavou