EMMA MÁ BAZAR. A VY KONEJTE DOBRO.

EMMA MÁ BAZAR. A VY KONEJTE DOBRO. Martin Hradecký 22.5.2014

Emma Smetana, moderátorka zpráv TV Nova a taky herečka, na vavřínech popularity rozhodně nespí. Tuto sobotu 24. června od 18:30 pořádá v Hudebním divadle Karlín, kde rovněž účinkuje v hlavní roli muzikálu Lucie, větší než malé množství lásky, dobročinný bazar.

Určitě na něj běžte a podpořte tuto bohulibou akci. Nejen, že jeho prostřednictvím finančně podpoříte humanitární organizaci Člověk v tísni, ale domů si odnesete jednu (nebo rovnou raději víc) zcela unikátní věc. Na Dobročinném bazaru Emmy Smetany se totiž budou prodávat věci dříve patřící známým osobnostem, které se rozhodly Emminu akci podpořit.

Z pestré nabídky pro vás jako ochutnávku vybíráme: Hřebejkovy brýle, Dykovu mikinu, Jandové helmu nebo Klusovo překvapení. Zní to dobře, že? Jednou ranou podpořit potřebné a ještě se setkat se svým idolem a odnést si domů jeho věc.

10 TOP filmů, díky kterým si zamilujete New York

Filmů o New Yorku existuje hodně, ale my jsme vybrali ty, které vám tohle město ukážou jako lokaci snů. New York, we love you! Zarezervujete si letenku do NYC ještě dnes. A nezapomeňte navštívit naše...

10 fashion filmů, které byste měli vidět

Tento týden bude končit měsíc plný přehlídek, které probíhaly v New Yorku, Londýně, Miláně a Paříži. Budou vám chybět? Nemusí. Nechte se zlákat na pořádný filmový maraton podle ELLE.