Pokračování filmu Láska nebeská je tady! A která supermodelka tam hraje?

Pokračování filmu Láska nebeská je tady! A která supermodelka tam hraje? 27.3.2017
Desetiminutový klip pokračování milovaného i nenáviděného filmu Láska nebeská měl premiéru v rámci britského charitativního dne Red Nose.

Film Láska nebeská měl premiéru už v roce 2003 a mimo jiné se v něm mihla i supermodelka Claudia Schiffer, která měla být potenciální láskou ovdovělého Liam Neesona. V pátek se na anglické stanici BBC konečně objevil dlouho očekávaný klip pokračování tohoto úspěšného filmu a tentokrát se v něm objevila jiná supermodelka, která má oči jen a jen pro Marka (Andre Lincoln). Ten má sice pár šedin, ale zároveň si nechal narůst plnovous. A Juliet (Keira Knightley)? Ať si klidně zůstane se svým manželem!

Pokud jste fanoušci Lásky nebeské, tak vám jistě nebude vadit, když vám prozradíme několik maličkostí.

1) Hugh Grant opět ukáže svoje taneční kreace, tentokrát na hudbu rappera Draka. Jo, a David (Hugh) je po pětileté pauze opět premiérem. Je stále s Natalie (Martine McCutcheon) a při tiskových konferencích je stále machr.

1280 richard curtis martine mccutcheon hugh grant twitter 36a9a

2) Sam (Thomas Brodie-Sangster) není ve vězení za nerespektování několika letištních zátaras, toho se opravdu bát nemusíte. Daniel (Liam Neeson) je skvělý táta a Sam a Joanna jsou zasnoubeni.

love actually reunion a53b4

3) Jamie (Colin Firth) a Aurélia (Lucia Moniz) jsou manželé, mají tři děti a o něco méně komunikačních zádrhelů.

4) Juliet (Keira Knightley) a Peter (Chiwetel Ejiofor) jsou stále manželé. A Mark (Andrew Lincoln) velmi "neotřele" píše vzkazy na velké, bílé karty. A pozor, právě Mark se dá dohromady s tajnou supermodelkou.

loveactuallyrednoseday0903a dbb2d

A "štěk" supermodelky. The One and Only! Kate Moss!

LOVE ACTUALLY 2017 03 24 21h35m37s630 39e29

5) A Rufus (Rowan Atkinson alias Mr. Bean) si střihne další balící intermezzo.

Režisér Richard Curtis se nechal slyšet "Ani v nejdivočejších snech jsem si nepředstavoval, že se pustím do pokračování Lásky nebeské, ale desetiminutový klip není vlastně pokračování. Jen chci divákům ukázat, kam naše hrdiny život zavál. Kdo z nich nejlépe zestárnul." To je asi ta nejzajímavější otázka! Nebo je všem jasné, že nejvíc to sluší Liamovi?

Hugh Grant si v zákulisí z klipu utahuje. Tvrdí, že Richard Curtis ho několikrát zval na reunion filmu Láska nebeská a že Hugh na to není. Oproti tomu Natalie prozrazuje, že by ráda navštívila jakýkoli sraz "herců" Lásky, ale doposud jí prý nikdo nepozval, až teď.

A tady je konečně trailer....

10 TOP filmů, díky kterým si zamilujete New York

Filmů o New Yorku existuje hodně, ale my jsme vybrali ty, které vám tohle město ukážou jako lokaci snů. New York, we love you! Zarezervujete si letenku do NYC ještě dnes. A nezapomeňte navštívit naše...

10 fashion filmů, které byste měli vidět

Tento týden bude končit měsíc plný přehlídek, které probíhaly v New Yorku, Londýně, Miláně a Paříži. Budou vám chybět? Nemusí. Nechte se zlákat na pořádný filmový maraton podle ELLE.