Sexy hollywoodské páry a jejich filmy

Sexy hollywoodské páry a jejich filmy 3.12.2015
Právě teď jde v kinech film U moře s Bradem Pittem a Angelinou Jolie, jejich druhý společný snímek a před kamerou to mezi nimi opět pěkně jiskří. Je to magické? Každý dobrý herec umí ve filmu zahrát s vhodnou partnerkou uvěřitelně vztah a sexuální scény. Ale pro nás pro diváky je vždy ještě atraktivnější, když víme, že zrovna tihle dva spolu něco hodně podobného dělají i v soukromí.

Někteří se spolu dají dohromady při filmování právě těchto choulostivých scén, ale pak se zas rozejdou dřív, než by čekal i ten největší skeptik. To je třeba případ Bena Afflecka a Jennifer Lopez – začali spolu chodit při natáčení filmu Gigli, ale jejich milostné filmové pletky jim vynesly jen posměch všech. Na druhou stranu tu jsou páry, kterým jejich lásku před kamerou naprosto věříme. Které to jsou?

Angelina Jolie a Brad Pitt
Tihle dva u nás vedou. Ano, film U moře je sice pomalý a v některých strašně dlouhých filmových minutách se díváte na hodinky i několikrát za sebou a očima je posouváte dopředu, pak si ale najednou říkáte: ano, patří k sobě i v soukromí, a tak jsou jejich hádky, slzy a sex na plátně tak nějak realističtější. Tihle dva se dali dohromady při natáčení Mr. & Mrs. Smith. V té době měl Brad za manželku Jennifer Aniston a svoje pletky musely několik týdnů tajit. Teď jsou spolu už víc jak deset let a Angelina si troufla režírovat Brada ve filmu, ve němž se páru středního věku rozpadá manželství. Jejich dovolená na jihu Francie je tak dost napjatá. A co tyhle dva spojí? Nechceme prozrazovat pointu, ale je to trochu na hranici voyeurismu. Je jedno. jestli se Brad a Angelina líbají, nebo spolu bojují, jejich chemie je bradovsky romantická a angelinovsky akční. 

By the Sea Movie 2015 6c8e1

Lauren Bacall a Humphrey Bogart
Bogie a Lauren spolu ve filmu Mít a nemít prožijou jeden z nejerotičtějších momentů filmového plátna. Polibek? Ne, je to laškovné pohlazení, které vystřídá hravá facka. Prostě začátek jednoho krásného přátelství a manželství, které vydrželo, až do konce života Humphreyho. Ti dva si prostě byli souzeni. 

MTI2NzY1MTU2ODUxMDMwNDk0 73a7a

Channing Tatum a Jenna Dewan Tatum
Ve filmu Let’s Dance se nejprve klasicky políbili, ale ta největší filmová a sexem nabitá magie se stala, když spolu začnou tančit při západu slunce. Jenna a Channing se stali roku 2009 manželi a vychovávají dceru Everly. Pokaždé, když se tihle dva mihnou na červeném koberci, nešetří zamilovanými pohledy ani polibky. A my jim to prostě věříme. Channingu a Jenno, chtělo by to další společný projekt!

9af9994dc0b299f3a776f5d0f513b831 435ba

Katharine Hepburn a Spencer Tracy
Potkali se na natáčení filmu Nejprve stvořil ženu. Těch filmů spolu nakonec udělali devět, po celých dlouhých dvacet pět let spolu byli propojeni, i když Spencer nikdy neopustil svoji ženu. O jejich lásce si štěbetali i ptáci na střechách hollywoodských studiích. Traduje se, že první, co Katherine řekla Spencerovi, když se poprvé uviděli, bylo: “Pane Tracy, jsem pro Vás moc vysoká.” Později Katherine v rozhovorech přiznala: “Byl neodalatelný, udělala bych pro něj cokoli.”

annex tracy spencer adams rib nrfpt 11 d7adf

Richard Burton a Elizabeth Taylor
Ve své době byli něco jako současní Angelina a Brad. Dvě obrovské filmové hvězdy. On anglický klasický herec, ona rozmazlená hollywoodská princeznička. Seznámili se v roce 1963 během natáčení kostýmního dramatu Cleopatra v Itálii. Jejich skandální románek se stal legendárním. První filmový polibek trval i poté, co režisér zavelel konec. On měl manželku v Anglii a ona bohatého manžela v Americe. Celá jejich aféra je dost podrobně zdokumentována paparazzi. Nakonec spolu byli oddáni, dokonce dvakrát. V roce 1966 společně natočili další, tentokrát psychologický film Kdo se bojí Virginie Woolfové. Jejich hádky jsou dokonalé a velmi reálné, rozhodně v nich partnerská chemie nechybí, i když dost negativní. V té době se totiž dost bouřlivě rozcházeli.

044 elizabeth taylor and richard burton theredlist 0c74c

Paul Newman a Joanne Woodward
Těmto dvou  a jejich vztahu můžeme s klidem říkat opravdová hollywoodská romance. Jejich setkání popisuje Joanne: “Byl jak z reklamy. Dokonale padnoucí oblek, bělostná košile, čisťoučký, velké modré oči a kudrnaté vlasy. Byl tak dokonalý, že jsem měla pocit, že se poblinkám.” Přes tenhle svůj pocit se ovšem velmi rychle přenesla. Paul Joanne velmi rychle svedl, a to nejen ve filmu Dlouhé horké léto. Prožili spolu krásných padesát let jako manželé. Newman o Joanne prohlásil: “Proč bych chodil na hamburgery někam jinam, když mám doma steak.” Viva Paul a Joanna

the long hot summer paul newman joanne woodward hug a12e9

 

A kdo je Váš oblíbený reálný herecký pár? 

#ELLEhits: Co posloucháme nového?

Letos už stačilo vyjít několik hudebních novinek, které byste rozhodně měli slyšet. Tak do toho!

Neuvěřitelné! Světelná show v Rudolfinu

Hudební síň se promění v chrám světla. U toho musíte být!