S kým se kamarádit? Poradí vám hvězdy

S kým se kamarádit? Poradí vám hvězdy 11.1.2018
V jakém znamení se narodila vaše nejlepší kamarádka? Pokud je Býk, Ryba nebo Rak, máte štěstí!

V přátelství není nic cennějšího, než když se můžete na kamarádku stoprocentně spolehnout. A to v jakékoli životní situaci. Spolehlivost je vlastní hlavně třem níže uvedeným znamením zvěrokruhu.

1. Býk (21.4.-20.5.)

Když na to přijde, vydejte se s Býkem klidně až na konec světa. Buďte si jistí, že vás nikdy nenechá ve štychu, a pokud budete potřebovat pomoct, vždy tu bude pro vás. Svým založením je opravdový kamarád, na kterém budete obdivovat jeho odhodlanost a zároveň přirozenost a upřímnost. Skutečné přátelství je pro Býka velmi důležité a on o něj bude pečovat a hýčkat si ho. Není divu, že ho provází pověst spolehlivého člověka. Na tom si velmi zakládá. Bude pro vás vždy k dispozici, bude mít pro vás konstruktivní návrhy a otevřené srdce.

2. Ryby (20.2.-20.3.)

Víte, pro jaké znamení je typické, že ochotni a rádi podávají pomocnou ruku svým bízkým? Ano, pro Ryby! Jsou velmi chápavé, vnímavé, mají silně vyvinutý smysl pro empatii. Když mají jejich přátelé problémy, je pro ně samozřejmé, že jsou ihned po jejich boku a stojí při nich za každé situace. Snaží se pomáhat a podpořit i v těch nejsložitějších okamžicích. Není pro ně nic důležitějšího, než aby jejich přátelé a kamarádi byli zdraví a spokojení.

3. Rak (22.6.-22.7.)

Na Raky je jednoduše vždy spoleh! Jsou velmi ohleduplní, pečující, milující svůj domov a vše, co s ním souvisí. Tedy i své blízké a přátelé. Zvláště pro jejich schopnost empatie a cituplnost je jejich kamarádi zbožňují. Pokud má někdo starosti nebo zlomené srdce, jsou jim pak Raci ihned k dispozici, a to 24/7. Stačí naznačit a Rak je s otevřenou náručí i srdcem tam, kde má být, vytvoří v mžiku jedinečnou atmosféru a udělá vše proto, aby se ten, kdo potřebuje jeho pomoc, zase co nejdřív cítil šťastně a spokojeně. 

 

 

Kdy jdete spát a co to o vás říká?

Koukáte do noci na seriály na Netflixu, nebo si radši ráno přivstanete, abyste si v klidu mohli vychutnat vaše kafe, zatímco slunce teprve nesměle vykujuje? Prozrazuje to o vás více, než si myslíte.

#ELLEChart: Knihy roku 2017 - zahraniční beletrie

Co nás loni nadchlo mezi tituly odjinud?