Studujte a staňte se módním expertem s ELLE

Studujte a staňte se módním expertem s ELLE Redakce 14.8.2017
Chcete studovat módu? Přihlaste se do exkluzivního studijního programu ELLE International Fashion and Luxury Management.

Chcete rozjet cool módní značku, naučit se vést vlastní label nebo vás zajímá, co všechno obnáší v módě v dnešní době pracovat? Studujte! Ale ne jen tak někde. ELLE spojilo síly s americkou univerzitou MIT a španělskou univerzitou Complutense v Madridu a přináší nový studijní program ELLE International Fashion & Luxury Management.

"Jako významný hráč v oblasti módy a luxusu časopis ELLE vždy sdílel své odborné znalosti s čtenáři," uvedla Constance Benqué, generální ředitelka společnosti ELLE France a International. A teď už to je oficiální. Exkluzivní program odstartuje už v říjnu 2017 a přihlásit se můžete i vy! 

Studijní program, který vás naučí (nejen) management módní značky od A do Z lze studovat ve dvou variantách: buď zcela online či půl na půl, online a střídavě v campusech v Bostonu, New Yorku, Paříži a Madridu. Každá z univerzit vám představí jednu z oblastí módy. O fenoménu "fast fashion" se od profesionálů a top manažerů naučíte vše v Madridu, o haute couture v Paříži, o prémiových značkách v New Yorku a o inovaci zase vše v Bostonu. 

Více informací o studiu a možnosti zápisu najdete ZDE. Přijímací řízení je v plném proudu, tak neváhejte!

S kým se kamarádit? Poradí vám hvězdy

V jakém znamení se narodila vaše nejlepší kamarádka? Pokud je Býk, Ryba nebo Rak, máte štěstí!

Kdy jdete spát a co to o vás říká?

Koukáte do noci na seriály na Netflixu, nebo si radši ráno přivstanete, abyste si v klidu mohli vychutnat vaše kafe, zatímco slunce teprve nesměle vykujuje? Prozrazuje to o vás více, než si myslíte.