4 aplikace, které potřebujete během fashion weeku

4 aplikace, které potřebujete během fashion weeku 19.3.2017 archiv Mercedes-Benz Prague Fashion Week
Sexy boty, výdrž a ty správné aplikace v mobilu. Vše co potřebujete na přehlídkový maraton (nejen) tento týden.

Jakýkoliv fashion week umí být poklidný nebo non-stop šílenství, záleží samozřejmě jaký si ho uděláte. Pokud ale tento týden vyrážíte na všechny přehlídky z MBPFW programu, kromě nejlepší kamarádky s sebou nezapomeňte vzít tyhle aplikace a externí nabíječku. Víme stoprocentně, že se vám budou hodit.

1. Afterlight. Bez fotek z přehlídky jako byste tam ani nebyli. Potřebujete rychle dotáhnout ostrost, kontrast nebo upravit barvy na fotce? Nebo snad chcete přidat polaroidový rámeček? Aplikaci Afterlight si zamilujete.
Stahujte pro iOS zde a pro Android tady.

2. UBER. Máte na sobě na večer nové boty nebo dokonalý účes a prší. Co uděláte? Vezmete si ke Kotvě UBER. S kódem 'MBPFW2017' navíc dostanete slevu 33% až na čtyři jízdy. Skvělé, ne? 
Stahujte pro iOS zde a pro Android tady.

3. Shazam. Soundtracky přehlídek jsou vždy super. Chcete vědět, co je to za cool písničku, která hraje během přehlídky LaFormela? Odpoví vám Shazam. 
Stahujte pro iOS zde a pro Android tady.

4. Refresh. A na závěr dne plného přehlídek... Refresh. Pokud nestíháte dlouhou vanu, zkuste jednoduché jógové cviky a masáže. Tahle aplikace vám poradí jak na to. A věřte nám, že po výšlapu do 3. patra na přehlídky se budou hodit. 
Stahujte pro iOS zde.

Nejlepší fashion emojis do vašeho telefonu

Vlastní styl už může mít i váš smartphone a iMessages. Návrháři a módní značky se totiž nemohou nabažit nového trendu: fashion emojis.

6 triků z Google maps, se kterými budete královna navigace

Aplikace Google Maps má spoustu funkcí, o kterých jste možná ještě neslyšela. Chcete se stát královnou navigace? Přinášíme šest triků, se kterými se už nikdy neztratíte. Pokud se vám tedy nevybije tel...