Tetování, kam se podíváš

Tetování, kam se podíváš 7.9.2017
Zažijte tuto sobotu největší tetovací party v Praze

Klasické tattoo conventions vám už přijdou nudné k uzoufání? Zábava snad jen pro motorkáře a pinupky? Tetování vás ale nepustilo a svůj život si bez něj nedokážete představit? Tak vám bude v sobotu nabídnuta nová, zábavnější a neotřelá akce - PRAGUE HAND POKE SESSION. Buďte si jistí, že se vám dostane až pod kůži a do její lokality - neoklasicistní vily K10, přímo nad parkem Grébovka na Vinohradech – se okamžitě zamilujete.

A jak to bude celé probíhat? Horní patro bude patřit tatérům z Německa, Belgie, Maďarska, Polska, Francie i jiných zemí. Nebude samozřejmě chybět ani nejčerstvější tatérská ikona české scény Duhovka, která svůj jasně rozpoznatelný styl a rukopis vpichuje do spousty těl v Čechách i zahraničí. Urban stylový obchod Freshlabels společně s The Chemistry Gallery zde také uvede projekt Editions, pod kterým se skrývá limitovaná série oblečení a doplňků - tentokrát se na jejich návrzích podílela právě Duhovka. A to chcete.

Pro všechny, kdo dorazí, bude připraven zábavný doprovodný program, aby si akci užili všemi smysly - ať při tetování, či „jen“ při nabírání inspirace. Tajemná „Behind the curtain“ nabídne odvážlivým možnost nechat si potetovat část svého těla za opono jedním z vybraných umělců. Nechte se překvapit, kdo to bude. Ilustrátorka a autorka vizuálu pro PRAGUE HANDPOKE SESSION Anežka Bauer povede workshop, na němž přiblíží techniku vzniku hand poke tetování, které si následně bude možno vyzkoušet. Páry si pak navzájem mohou udělat tetování, které pro ně bude mít hlubší smysl. Pro méně odvážné budou připravené vodové nalepovací tetování navržené přímo pro tento event. Project Rehab zde bude mít stánek plný barev a štětců, ve kterém si budete moct koupit bílé nebo černé tenisky věnované značkou Baťa a pomalovat si je, jak vás jen napadne. Výtěžek z prodeje bude určen Nadaci na ochranu zvířat.

Jedním z hlavních důvodů, proč se akce dělá v prostoru K10, je jeho naprosto dokonalá zahrada, kde si dáte jídlo a drinky a v pozdějších hodinách si užijete videoprojekci od The Chemistry Gallery. A pak už vás čeká afterparty ve sklepení vily. Snad bude divoká.

Abyste měli aspoň přibližnou představu, co vás v sobotu čeká, zde je Facebook eventu. Těšte se! 

 

S kým se kamarádit? Poradí vám hvězdy

V jakém znamení se narodila vaše nejlepší kamarádka? Pokud je Býk, Ryba nebo Rak, máte štěstí!

Kdy jdete spát a co to o vás říká?

Koukáte do noci na seriály na Netflixu, nebo si radši ráno přivstanete, abyste si v klidu mohli vychutnat vaše kafe, zatímco slunce teprve nesměle vykujuje? Prozrazuje to o vás více, než si myslíte.