Vary i nefilmově. Co tam dělat jiného?

Vary i nefilmově. Co tam dělat jiného? 29.6.2017
Už na festivalu nechcete vidět další film? Nevadí. I tak pro vás máme program.

Ubytujte se v pětihvězdičkovém karlovarském paláci Rubin Luxury Apartments Původně lázeňský dům, který je umístěn na exponovaném místě přímo naproti Mlýnské kolonádě, byl postaven v letech 1893–1897. Snahou současných majitelů, architektů i památkářů byla záchrana a repase dochovaných, architektonicky cenných prvků jak na fasádě, tak v interiérech. Ty navrhla renomovaná interiérová designérka Simona Fritz. Když jednou vstoupíte, už nikdy nebudete chtít z Rubin Luxury Apartments odejít.

1 bdc3a

 

Dejte si šampaňské v Moët Lounge Kde ho najdete? Na terase hotelu Thermal po celou dobu festivalu od 14 do 24 hodin. Do elegantního baru a zároveň chill-out místa přímo v centru dění se okamžitě zamilujete. Připojte se k „Přípitku pro dobrou věc“ - Moët & Chandon z každé konzumace přispěje finanční částkou neziskové organizaci Alsa, jejíž patronkou je Daniela Peštová. Vysoká koncentrace celebrit v Moët Lounge zaručena.

Moet4Daniela 04 lowres f1ed9

 

Dobře se najezte Určitě zajděte do cukrárny Grandhotelu Pupp na jahody se šlehačkou, do hotelu Quisisana Palace na asijské pochoutky ze SaSaZu a pak do Bokovky na dobroty značky Naše maso nebo na starou známou výbornou kachnu a vyhlášené meruňkové knedlíky do Embassy. Dobře jíst se ovšem ve Varech dá i jinde – třeba v pizzerii Venezia naproti Thermalu, nebo o kousek dál v Národním domě či v restauraci Charleston. A palačinka z okýnka blízko nádraží také jistě přijde na řadu.

jaho 5bc8d

 

Bude zima, tak do Vřídla Ohřejte se, třeba až vám bude zima z té nekonečné fronty na lístky. U nejznámějšího a největšího karlovarského pramene si můžete třeba i zameditovat, což se v nekonečném festivalovém reji a večírkům až do rána určitě hodí. Knihu s sebou i na filmový festival, tu u Vřídla rozhodně otevřete. Nebo jen zavřete oči. 

224 10 1462959268 354539 max a2990

 

Vzhůru na vyhlídku! Vyrazte na zdravotní procházku do karlovarských lesů. Oblíbenou zastávkou je socha kamzíka s nádhernou vyhlídkou. Pokud již nebudete mít sílu vyšlápnout kopec na kole nebo pěšky, nechte se od Grandhotelu Pupp vyvézt nahoru lanovkou Diana. Jede k restauraci... Vidíme se ve Varech i nefilmově!

full 537241 150705 85859 

 

S kým se kamarádit? Poradí vám hvězdy

V jakém znamení se narodila vaše nejlepší kamarádka? Pokud je Býk, Ryba nebo Rak, máte štěstí!

Kdy jdete spát a co to o vás říká?

Koukáte do noci na seriály na Netflixu, nebo si radši ráno přivstanete, abyste si v klidu mohli vychutnat vaše kafe, zatímco slunce teprve nesměle vykujuje? Prozrazuje to o vás více, než si myslíte.