Soutěž: vyhrajte australskou kosmetiku Grown Alchemist

health = function = beauty

Australská kosmetická značka Grown Alchemist je novou generací organické péče o celé tělo. Pro formulaci svých kosmetických produktů používá certifikované organické rostlinné ingredience. Spoléhá se především na sílu aktivních látek podporujících produkci kolagenu a elastinu, přírodních antioxidantů a kyseliny hyaluronové

Společnost založili bratři Keston a Jeremy Muijsovi, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti formulace a vývoji produktů. Chtěli vytvořit kosmetiku, která bude naprosto kompatibilní s lidským tělem. Grown Alchemist není jen další značka kosmetiky. Je to nová generace bio péče o pleť a představuje přípravky obsahující pouze přírodní ingredience. Nové revoluční technologie jsou založené na tradičním přístupu k anti-agingovým metodám, vznikajícím souhrou přírody a laboratorních výzkumů. Symbióza přírody a výzkumu je součástí filozofie této značky. Nejenže si výrobci zákládají na tom, že neškodí životnímu prostředí, zároveň radikálně odmítají testování na zvířatech, a všechny jejich produkty vznikají pouze na rostlinné bázi. Značka Grown Alchemist dokazuje, že lze výsledků dosáhnout bez škodlivých chemikálií a s klidem v duši je mohou používat i vegani.

  • Gentle Gel Cleanser

Čistí pleť bez narušení přirozené ochranné vrstvy a zanechává pleť zklidněnou a s pocitem komfortu. Zároveň pomáhá sjednocovat tón pleti. 

Složení: heřmánek, bergamot, vrbová kůra, okvětní plátky růžíaloe vera

  • Deep Cleansing Masque

Pleť čistí do hloubky, detoxikuje ji a omlazuje. Působí proti překrvení a viditelně revitalizuje. Zanechává pleť hladkou, tonizovanou a dokonale ji připravuje na následnou hydratační péči.

Složení: brusinková semena, jinan, pupečník, světlý jíl, pšeničné klíčky

  • Hydra Repair Day Cream

Vyživující denní krém, který hydratuje a navrací pleti rovnováhu a vitalitu. Zklidňuje a chrání před oxidačním stresem způsobeným UV zářením. Reguluje mazovou sekreci, minimalizuje viditelnost pórů.

Složení: kaméliový a šípkový olej, aloe vera, jojobový olej, třtinový cukr 

 

Zapojte se do soutěže ELLE Beauty Clubu a vyhrajte 5 balíčků GROWN ALCHEMIST v hodnotě 2500 Kč, které obsahují Gentle Gel Cleanser, Deep Cleansing Masque a Hydra Repair Day Cream. 

Stačí, když správně odpovíte na následující otázku:

Jaká je země původu značky GROWN ALCHEMIST?

Soutěžit můžete od 19. 6. do 27. 6. 2019

EBC promo